Овен-дитина — Лінда Гудман

Овен-дитина — Лінда Гудман
Овен-дитина — Лінда Гудман
Відчуваю, щось мене знизу піддало — і р-раз в небо, як вертушка!

Варто батьку чи матері на секунду відволіктися, як маленький Овен з червоним від натуги лицем у всю силу своїх легенів вимагатиме уваги. Як це так, його не помічають? Хто тут головний?

Головний, звичайно ж, він. Овен. Він дасть вам це зрозуміти з самого свого народження. Якщо він вже може тримати в руці ложку, то буде барабанити нею по тарілці до тих пір, поки ним не займуться. Він не дозволить вам годувати його тим, що йому не подобається. Пюре з овочів буде виплюне на підлогу, тарілка з нелюбою кашею надіта на голову, а її вміст розмазано по обличчю, щоб показати всім, що це не та їжа, яка потрібна немовлятам. При цьому дівчатка будуть не менш рішучі в своїх діях, ніж хлопчики. А може, і більше, тому що навряд чи можна припустити таку залізну рішучість у юного і ніжного створіння. Правда, хто сказав, що це створення — ніжне? Метал квітня — залізо, а камінь — алмаз, а що може бути твердіше алмаза?

Малюк-Овен почне говорити і ходити раніше своїх однолітків. Ним буде дуже важко керувати. Спробуйте пригрозити пальцем вашому нащадкові-Овнові, і він у відповідь зробить те ж. Займатися його вихованням слід з перших днів. Будьте напоготові: він схильний до нещасних випадків, особливо до поранень голови і обличчя. Колючі, ріжучі предмети і сірники треба прибирати подалі, інакше він неодмінно за них схопиться і випробує у дії. Думаєте, порізавшись або обпікшись, він чого-небудь навчиться? Нічого подібного. Він буде продовжувати в тому ж дусі, а ви ризикуєте заробити постійний головний біль.

Коли Овен трохи подорослішає, він буде часто накидатися на вас з обіймами і поцілунками. Таке демонстративна прояв ніжності властива Овнам.

Якщо ви намірилися запросити кого-небудь з родичів посидіти з вашим чадом, поки ви будете в гостях, краще цю людину заздалегідь про все попередити. Інакше яка-небудь тіточка Мод, піймавши Овна за викраданням цукерки і зробивши йому зауваження, почує у відповідь люті обурені крики типу «Не смій мені наказувати», супроводжувані відчайдушним тупанням ногами. Бідну стареньку засмутить не тільки подібна реакція з боку дитяти, але і те, що, люто тупотячи, він зламав собі палець на нозі і їй належить пояснюватися з батьками.

Ставши старше і перехворівши всіма добре і мало відомими хворобами дитячого віку, ваш скарб почне проявляти характер. Його поведінка буде абсолютно непередбачуваною, якщо хто-небудь спробує перешкодити йому здійснити задумане. Однак лютий спалах буде недовгим і незабаром зміниться сяючою усмішкою.

З дивовижною щедрістю він ділитиметься іграшками зі своїми товаришами. Але щедрість тут же випарується, варто комусь з них зачепити його відчуття або встати на шляху до досягнення мети.

Маленькі Овни — не надто старанні учні, і скільки б ви не ставили їм у приклад інших більш слухняних дітей, це не справить на них належного враження. (Я сподіваюся, Господь не зіграв з вами злий жарт, нагородивши декількома Овнами.) Замість того, щоб нарікати дитині-Овну, киньте йому виклик, і він із захватом його прийме. Наприклад, скажіть, що він хоч і вчиться гірше за свого приятеля, ви від цього любите його нітрохи не менше. Господи, що тут почнеться! Він засяде за підручники, щоб довести вам, а заразом і всьому світу, що він краще і кмітливіше всіх. Переконавшись у чарівній силі такого експерименту, не забудьте повідомити про нього вчителеві. Повірте, він буде в захваті, особливо, якщо в його класі не один, а кілька Овнів. Зазвичай Овни швидко схоплюють суть, добре запам’ятовують і відмінно засвоюють предмет, якщо прикладають хоч якісь зусилля. Доводиться тільки дивуватися, чому при високих результатах тестів на коефіцієнт інтелектуальності вони в класі зазвичай на передостанньому місці. Так буває, поки не зачеплена їх самолюбність. Але варто лише його зачепити, як Овен в лічені хвилини стає першим!

У дітей-Овнів багата уява, вони мрійливі і сентиментальні, і, якщо існує такий тип, як практичний ідеаліст, то ваша дитина — найчистіше прояв цього феномена. Він наївний і твердий, м’який і напористий одночасно, і всі ці риси дивовижним чином переплетені в його характері. Він буде постійно захоплювати і дивувати вас, і не тільки вас, але і своїх майбутніх друзів, ворогів, товаришів по службі, начальника і кохану.

Діти-Овни — заводили в компанії однолітків, вони генератори ідей. Але спробуйте не піти у них на поводу або запропонуйте їм поділитися лідерством. Тут почнеться буря. Тому Овнів з самого дитинства слід привчати до дисципліни і терпимості, інакше їм у житті доведеться дуже важко. Пам’ятайте, що в глибині душі Овен дуже ніжний, він страшно боїться не сподобатися і бути нелюбимим. Коли відкидають його або його ідеї, він — у розпачі. Він прибіжить до вас за утіхою весь в сльозах, і ви повинні будете заспокоїти і утішити його, адже його в житті чекає ще стільки неприємностей, великих і малих.

Овен щиро вірить в казкових хресних з чарівною паличкою і в велетнів, здатних одним помахом руки обернути в руїни ціле місто. До нещастя, Овни намагаються ототожнити цих казкових персонажів з реально населяючими цей жорстокий світ людьми і часто приймають бажане за дійсне. Велетні виявляються бандитами, а казкові хресні — пройдисвітами. Поки Овни усвідомлюють, хто є хто, вони встигають відчути декілька вельми чутливих уколів. Але Овнів це не бентежить. Вони ще покажуть цьому тупому і бридкому світу все, на що здатні. Відрадити Овнів від нерівної боротьби практично неможливо, вони боротимуться за праву справу до перемоги. Уявляєте, скільки шишок вони наб’ють, і добре ще, якщо все кінчиться тільки шишками.

Готуючи подарунки Овнам, ховайте їх подалі — Овни у своєму нетерпінні не захочуть довго чекати сюрпризів. Постарайтеся подовше зберегти їх віру в Санта Клауса. Руйнування віри веде до озлоблення. Дитина-Овен, з яким у дитинстві зверталися занадто жорстко, може вирости жорстоким і нетерпимим і, навпаки, вихований мудрими і люблячими батьками, він буде поступливим, зговірливою і щедрою людиною. Дитина-Овен не терпить наказів. Попросіть його про що-небудь з посмішкою, і він розіб’ється для вас в коржик. Не можна руйнувати його впевненість у собі. Це для нього як повітря, яким він дихає. У дитинстві він здатний втекти з дому. Не надавайте цьому надмірного значення — це один із проявів характеру, до того ж за час мандрів він, мабуть, і порозумнішає. Переконуйте його, що слід бути добрим по відношенню до молодших і слабких, він до цього прислухається.

Якщо в дитинстві Овна оточують холодні, непривітні люди, це може завдати йому сильну душевну травму, але не зломити (пам’ятайте про алмаз!) Овен пристрасно любить книги і тягнеться до знань, але може не захотіти витратити і рік на навчання в коледжі. Йому хочеться швидше зануритися в атмосферу справжнього життя, а не сидіти стільки часу узаперті. Не турбуйтеся! Чим більше він норовиться, чинить опір регулярним заняттям, беручись то за одне, то за інше, тим швидше, пізнавши марноту такий розкиданості, самостійно прийде до того, в чому ви намагалися його переконати. Навчаючи його чомусь, дійте за допомогою логічного переконання і любові. І те, і інше йому до душі. Якщо впливати на нього за допомогою повчань і сили, результат виявиться прямо протилежним бажаному. Частіше повторюйте йому, що вам в ньому подобається, і він буде намагатися не робити того, що вам не подобається. Дитину-Овна слід постійно чимось займати, інакше надлишок енергії може привести його до біди. Щоб відновити витрачені сили, Овен повинен багато спати і неодмінно дотримуватися режиму.

Дитина-Овен любить казки про хоробрих благородних героїв, які підкорюють світ. Він все життя свято вірить у гномів і фей, навіть тоді, коли у нього з’являються власні діти. Овен, вихований чуйними і люблячими батьками, буде не просто безпідставним мрійником, але і доб’ється виконання всіх своїх заповітних бажань.

Джерело: Овен-дитина — Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.