Коли потрібно ставати на облік в період вагітності?

Коли потрібно ставати на облік в період вагітності?
Коли потрібно ставати на облік в період вагітності?
Коли жінка завагітніла, вона точно знає, що повинна стати на облік у лікаря. А коли це потрібно робити – думки у всіх різні. Деякі не відвідують лікарів до самих пологів, інші в переносному сенсі живуть в лікарні, треті ж вважають за краще упевнитися про вагітність тільки у гінекологів. Але, тим не менше, питання про те, коли вагітна повинна стати на облік в період вагітності, дуже важливе.

На облік під час вагітності вставати необхідно, адже від цього безпосередньо залежить стан майбутньої дитини. На перших 16-ти тижнях формуються всі органи дитини, тому якщо жінка страждає проблемами зі здоров’ям, це може погано позначитися на розвитку дитини. Якщо вчасно пройти діагностику, можна вберегти дитину від можливих відхилень. На першій консультації лікар визначить, як протікає ваша вагітність і дасть вам направлення на проходження обстежень.

На першому прийомі ви здасте всі необхідні аналізи, лікар збере всі необхідні йому дані, встановить точний термін і приблизне число пологів. Крім цього, коли ви встанете на облік, на вас заведуть медичну карту, куди будуть записувати всю інформацію про перебіг вагітності. На облік потрібно вставати на термінах з сьомої по дванадцятий тиждень. Раніше вставати на облік не має сенсу, тому що аж до 8-го тижня є ризик викидня. Перше УЗД призначається на одинадцятому тижні, тоді ж і ставлять жінку на облік.

Щоб стати на облік необхідно мати при собі паспорт та медичну страховку. Ви повинні написати заяву на ім’я завідувача жіночою консультацією. Як ви бачите, вагітність, це величезна кількість турбот, з якими ви повинні впоратися для того, щоб народити здорового малюка.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.