Дитина Рак (22 червня – 22 липня) від Марія Кей Сіммс

Дитина Рак (22 червня - 22 липня) від Марія Кей Сіммс
Дитина Рак (22 червня – 22 липня) від Марія Кей Сіммс
Дитина Рак (22 червня – 22 липня) – Марія Кей Сіммс, американський астролог, книга «Ваша чарівна дитина»

Приховую ніжність і любов
Під жорсткою шкаралупою,
І нехай вас зовсім не лякає
Сердитий вигляд мій.
Ви знати повинні напевно,
Що ви завжди моя,
І ні за що і ніколи
Не відпущу вас я.

Ваша дитина Рак — дуже-дуже чутливий малюк, який, цілком імовірно, іноді ховається під тим, що показує жорсткий вигляд, щоб приховати від інших свої образи і образливість або нетвердість і невпевненість. Ви повинні бути впевнені в тому, що в глибині душі цього малюка ховаються дуже сильні емоції.

Дитина-Рак вміє вловлювати почуття оточуючих його людей і відповідає на них. У ніжному віці і навіть коли він трохи підросте йому необхідно багато ніжних обіймів і «приватний» час для спілкування з турбуючою, за малюком, батьківською фігурою. Дитина-Рак, напевно, буде дуже сильно близький до мами (або до тієї людини, хто опікувався ним з самого народження) і можливо він буде противитися турботі інших людей про себе. Надійність надзвичайно важлива для вашої дитини Рака — надійність в тому, що про нього потурбуються і нагодують, коли він голодний, що йому дадуть ліки — коли він хворий.

Однак і ви можете побачити і відчути, що і ваш малюк Рак піклується про вас! Він блискавично на інтуїтивному рівні розуміє ваші почуття і почуття інших людей, але в цьому є один недолік — він персоналізує їх.

Якщо ви сердиті, наприклад, але і не показуєте це наяву вашому малюкові, ваша дитина відчує це і можливо почне думати, що ви гнівайтесь саме на нього. Будьте відкриті, ведучи бесіду про почуття з дитиною Раком. Спробуйте переконати його в тому, що він ніяк не пов’язаний з вашим поганим настроєм, що не він йому виною. Вашому маляті Раку потрібна впевненість, справжнє розуміння того, що відбувається насправді. Похмурість, нервозність, відхід у себе і інтровентованість або погана поведінка дуже часто є ознаками невпевненості і / або невірної інтерпретації почуттів інших людей, які малюк вловив у оточуючих.

Ваш малюк буде великим фахівцем в копіюванні ваших особистих рис характеру і манери поведінки. Вашого малюка Рака, напевно, буде необхідно переконати в тому, що немає абсолютно нічого поганого в тому, що він у чомусь не повинен бути схожий на вас, і що йому необхідно мати своє особисте ставлення до світу. Йому потрібні теплі позитивні контакти з іншими дорослими, щоб він не рівнявся тільки на вас. Такі відносини зроблять його більш впевненим.

Сім’я, родина, будинок, а також традиції надзвичайно значимі для Рака. Малюк Рак любить різні сімейні свята, приймати гостей і назавжди буде запам’ятовувати як пройшло торжество.

Вашій дитині Раку необхідно надійне персональне місце у вашому будинку, яке буде належати тільки одному йому. Там він, по всій імовірності, буде накопичувати і берегти набагато більше різних речей, ніж вам, можливо, доведеться по душі. Збереження та заощадження речей — це частина схильності Рака до надійності і стабільності. Він також буде надзвичайно ощадливо ставитись до грошей — Рак найбільш економний із всіх 12 знаків Зодіаку. Вам необхідно розуміти, що накопичення речей — це показний символізм внутрішньої нужді в емоційній надійності. Вашій дитині потрібні схвалення, впевненість і надійність його найближчого оточення. А в нагороду ви отримаєте дуже люблячого, ніжного, неегоістічного малюка, який буде берегти тісний зв’язок з вами впродовж всього вашого життя.

Джерело: Дитячий гороскоп Рак — Марія Кей СіммсЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.