Чому відбуваються скорочення матки в період вагітності?

Чому відбуваються скорочення матки в період вагітності?
Чому відбуваються скорочення матки в період вагітності?
Матка – це той орган, який піддається найбільшим змінам в період вагітності. Через те, що вона постійно змінюється в розмірах, жінка відчуває дивні, до цього не відомі їй відчуття. Дуже часто жінка може відчувати скорочення матки, які називаються гіпертонусом. У деяких матка може починати скорочуватися вже в першому триместрі. Найчастіше це відбувається через недорозвиненість статевих органів. Якщо ви відчуваєте скорочення на ранньому терміні, зверніться до лікаря, інакше у вас може статися викидень.

Головною ознакою того, що тонус матки підвищений, є ниючий або тягнучий біль внизу живота або в попереку. Буває й так, що жінка нічого не відчуває, а скорочення матки можна виявити, тільки зробивши УЗД. Якщо під час обстеження у вас виявиться підвищене скорочення, то вам повинні призначити статевий та фізичний спокій. Від скорочень допомагає такий препарат, як Магне-В6. Привід звернутися до лікаря – коли поряд зі скороченнями ви спостерігаєте кров’янисті виділення.

Якщо ваша матка продовжує скорочуватися аж до 34-го тижня вагітності, то вам можуть призначити препарати, що розслаблюють її. Гіпертонус матки не завжди є причиною мимовільного переривання вагітності, але шкоди дитині він все-таки завдає, тому що порушується надходження крові в плаценту. А це, в свою чергу, призводить до того, що дитина отримує недостатню кількість кисню. Внаслідок цього дитина може відстати в розвитку. Нормальними скороченнями вважаються ті, які проходять безболісно і нечасто. Супроводжуються вони тяжкістю або напругою і починаються тільки на п’ятому місяці вагітності. Якщо скорочення у вас нормальні, хвилюватися за здоров’я дитини не варто.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.