Чи можна вагітним використовувати Піносол

Чи можна вагітним використовувати Піносол
Чи можна вагітним використовувати Піносол
Піносол – ефективний препарат від нежиті на основі натуральних ефірних олій. Закладеність носа, рясні виділення не тільки приносять дискомфорт вагітній, але й порушують дихання, зменшуючи газообмін у легенях, від чого, безсумнівно, страждає і дитина. Крім цього, нежить –перший симптом хвороби і його несвоєчасне лікування може стати причиною поширення запалення на нижні дихальні шляхи.

Фармакологічні властивості

До складу Піносолу входять ефірні олії м’яти, евкаліпта, звичайної сосни. Завдяки такому збалансованому складу препарат має протизапальну, протинабрякову і антисептичну дію. Наявність у складі масляного розчину вітаміну Е сприяє швидкому відновленню слизової оболонки носа і посиленню репаративних процесів.

Піносол має місцеву дію і не всмоктується в загальний кровообіг, тому прямого впливу на плід компоненти препарату не надають. Небезпека більшою мірою полягає в посиленні алергічної реакції під час вагітності. Навіть якщо раніше жінка не виявляла реакцій на компоненти Піносолу, то під час вагітності можливий розвиток алергії.

Показання до застосування

    Риніт.
    • Закладення носа.
    • При ларингіті і бронхіті Піносол може використовуватися для інгаляцій.

Спосіб застосування

У кожну ніздрю капають по 2 краплі препарату тричі на день.

При використанні в якості інгаляцій 2мл Піносол розбавляють в літрі води і дихають двічі на добу.

ПротипоказанняЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.