Чи можна вагітним приймати Фервекс

Чи можна вагітним приймати Фервекс
Чи можна вагітним приймати Фервекс
Фервекс є комплексним препаратом для зменшення симптомів, викликаних респіраторними інфекціями. Коли під час вагітності жінка стикається з гострими проявами застуди, то виникає питання: які препарати можна приймати вагітним, і чи дозволений Фервекс?

Фармакологічні властивості

Фервекс в своєму складі містить парацетамол, аскорбінову кислоту, феніровамін і ароматичні добавки, які надають препарату приємний смак.

  • Парацетамол має виражену жарознижуючу, протизапальну і слабку знеболюючу дію. Парацетамол може проникати через плацентарний бар’єр, але в терапевтичних дозах патологічного впливу на плід не надає.
  • Феніровамін є блокатором Н-рецепторів, надаючи протиалергічну дію. Завдяки цьому компоненту відбувається зменшення виділення секрету слизової носа, зниження сльозотечі і почервоніння очей. Препарати на основі феніроваміна заборонено приймати в 1 і останньому триместрах вагітності.
  Аскорбінова кислота необхідна в період виношування дитини. Її можна приймати не тільки в складі комплексних препаратів, але і як моновітамінів.

Показання до застосування

Показаннями до прийому Фервексу є симптоми простудних захворювань різного ступеня вираженості.

Спосіб застосування

Фервекс заборонений до прийому в 1 і 3 триместрі. У 2 триместрі препарат приймають тільки за призначенням лікаря.

Протипоказання

  • Перший і останній триместри вагітності.
  Гіперчутливість
  • Ниркова недостатність.
  • Виразкова хвороба шлунка.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.