Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чи можна приймати Лінекс під час вагітності

Чи можна приймати Лінекс під час вагітності
Чи можна приймати Лінекс під час вагітності
Лінекс – провідний препарат в лікуванні дисбактеріозу. Дисбактеріоз під час вагітності – серйозний стан, який вимагає негайного лікування. Порушення мікрофлори кишківника не тільки порушує всмоктування корисних речовин, у тому числі вітамінів і мікроелементів, необхідних для нормального формування нового організму, але і знижує активність імунної системи. Ослаблення імунітету під час вагітності може стати причиною формування гострих і загострення хронічних захворювань у жінки, що, безсумнівно, позначиться і на стані плода.

Фармакологічні властивості

Лінекс – препарат фармакотерапевтичної групи еубіотиків. Це означає, що у своєму складі він містить висушені «корисні» мікроорганізми кишківника, до яких відносяться молочнокислі бактерії різних груп. Випускається препарат у вигляді капсул з білим вмістом. Потрапляючи в кишківник, желатинова капсула розчиняється, і мікроорганізми починають активно заселяти слизову кишківника, відновлюючи біологічну рівновагу між «хорошими» і «поганими» бактеріями.

Оскільки Лінекс є пробіотиком, то негативного впливу препарат на плід не надає.

Показання

    • Лікування дисбактеріозу і його симптомів.
    • Профілактика дисбактеріозу.

Способи прийому

По 2 капсули Лінекса приймають після їжі тричі на день. Капсулу випивають цілком, не відкриваючи, оскільки кисле середовище шлунка здатне вбивати мікроорганізми, і терапія в цьому випадку буде неефективною. З цієї ж причини не можна запивати препарат гарячими напоями.

ПротипоказанняЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.