Чи можна приймати Лінекс під час вагітності

Чи можна приймати Лінекс під час вагітності
Чи можна приймати Лінекс під час вагітності
Лінекс – провідний препарат в лікуванні дисбактеріозу. Дисбактеріоз під час вагітності – серйозний стан, який вимагає негайного лікування. Порушення мікрофлори кишківника не тільки порушує всмоктування корисних речовин, у тому числі вітамінів і мікроелементів, необхідних для нормального формування нового організму, але і знижує активність імунної системи. Ослаблення імунітету під час вагітності може стати причиною формування гострих і загострення хронічних захворювань у жінки, що, безсумнівно, позначиться і на стані плода.

Фармакологічні властивості

Лінекс – препарат фармакотерапевтичної групи еубіотиків. Це означає, що у своєму складі він містить висушені «корисні» мікроорганізми кишківника, до яких відносяться молочнокислі бактерії різних груп. Випускається препарат у вигляді капсул з білим вмістом. Потрапляючи в кишківник, желатинова капсула розчиняється, і мікроорганізми починають активно заселяти слизову кишківника, відновлюючи біологічну рівновагу між «хорошими» і «поганими» бактеріями.

Оскільки Лінекс є пробіотиком, то негативного впливу препарат на плід не надає.

Показання

    • Лікування дисбактеріозу і його симптомів.
    • Профілактика дисбактеріозу.

Способи прийому

По 2 капсули Лінекса приймають після їжі тричі на день. Капсулу випивають цілком, не відкриваючи, оскільки кисле середовище шлунка здатне вбивати мікроорганізми, і терапія в цьому випадку буде неефективною. З цієї ж причини не можна запивати препарат гарячими напоями.

ПротипоказанняЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.