Який одяг вибирати вагітним?

Який одяг вибирати вагітним?
Який одяг вибирати вагітним?
У першу чергу одяг, який носить вагітна жінка, повинен бути вільного крою і бути відповідним за порою року. Рекомендується часта зміна нижньої білизни. Розмір бюстгальтера вам потрібно вибрати заново, так як ваші груди збільшуються в період вагітності. Тісні бюстгальтери краще не носити, так як вони здавлюють грудну клітку. Якщо ви одягаєте панчохи, намагайтеся пристібати їх гумками, які знаходяться на спеціальному поясі. На ваших трусах також не повинно бути тугих гумок, щоб не було ніякого здавлювання, і кров циркулювала нормально.

Для того щоб попередити появу розтяжок у зв’язку зі зростаючим животом, у другій половині вагітності необхідно придбати спеціальний бандаж, який підтримуватиме ваш животик. Також бандаж буде служити опорою для матки, так що намагайтеся, щоб він не здавлював ваш живіт. У тих жінок, які починають носити бандаж вчасно, немає необхідності стикатися з таким явищем, як відвислий живіт або розтяжками.

Багато вагітних жінкок намагаються під час вагітності виглядати струнко і привабливо довше. Для маскування відмінно підходять сукні вільного пошиття, вільні блузки, жилетки або спідниці. Якщо ви будете вибирати вузький одяг, то він навпаки, буде підкреслювати що виріс животик або ви набрати вагу. Взуття вагітним краще вибирати стійке, без каблуків, так як високі підбори на взутті дають навантаження на хребет, і головка дитини може неправильно розташуватися в області таза. Також велика ймовірність того, що жінка може впасти на каблуках, а це призводить зазвичай до плачевних наслідків, таких, як передчасні пологи або дострокове відходження вод.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.