Що таке допологовий бандаж і коли його пора носити?

Що таке допологовий бандаж і коли його пора носити?
Що таке допологовий бандаж і коли його пора носити?
Допологовий бандаж – медичний виріб, яке забезпечує підтримку живота в період вагітності. Його конструкція дозволяє зростаючому під час вагітності навантаженню на організм рівномірно розподілятися. Якщо правильно підібрати допологовий бандаж, то ви обережете свої м’язи від розтягування, а органи від навантаження. Також допологовий бандаж зменшує навантаження на хребет і на органи в області малого тазу. А це важливо, так як малюкові так буде набагато зручніше зайняти правильне положення, що в свою чергу запобігає опусканню плода.

Такий бандаж – це невід’ємна частина гардероба вагітної жінки, у якої дуже багато плюсів, такі, як допомога в ослабленні навантажень і забезпечення потрібного майбутній дитині розвитку. Отже, з тим, що таке допологовий бандаж і навіщо він призначений, ми визначилися, тепер варто поговорити про те, коли потрібно починати його носити.

Показання до початку носіння бандажа наступні:

  ● Коли термін вашої вагітності вже більше двадцяти тижнів.
  ● Якщо вагітність у вас не перша. Під час другої і більшої вагітності, м’язи черевної стінки розтягуються сильніше.
  ● Дуже рухливий спосіб життя. Мається на увазі, що вагітна жінка перебуває в положенні стоячи 3:00 на добу або більше. Такий бандаж дуже потрібен жінкам, які працюють.
  ● Якщо у вас є схильність до розтяжок.
  ● Якщо м’язи тазу і черевної стінки у вас слабкі.
  ● При викривленні хребта.
  ● При остеохондрозі.
  ● При болях у спині або попереку в період вагітності. Це не так вже страшно, але терпіти біль кілька місяців досить важко, носіння допологового бандажа допомагає впоратися з болем.
  ● Якщо у вас є акушерські патології, наприклад такі, як рубці на матці, загроза викидня на останньому триместрі, збільшена матка, збільшені розміри дитини і т.д.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.