Які причини появи токсикозу?

Які причини появи токсикозу?
Які причини появи токсикозу?
Для вивчення причин появи токсикозу під час вагітності проводилося чимало досліджень. Однозначної відповіді немає, але деякі припущення існують. Прі вагітності гормональний фон жінки істотно змінюється, викликаючи збій у роботі внутрішніх органів і систем. Вони пристосовуються до тих змін, які переносять, звідси і погане самопочуття.

    ● Імунна система жінки починає реагувати на плід як на чужорідне тіло і намагається його позбутися, виробляючи антитіла.
    ● По, так званій, нервово-рефлекторній технології, під час вагітності нервова система починає оцінювати все нові імпульси, які виходять від органів почуттів, особливо від нюху і смакових рецепторів. Все нове ЦНС сприймає як небезпечне для організму, тому вона починає все це відторгати.
    ● Токсикоз може бути ознакою запальних захворювань органів статевої системи, печінки або шлунково-кишкового тракту.
    ● Період вагітності – це дуже серйозний стрес для організму мами. Тому якщо жінка себе погано почуває, вона починає розбудовуватися, а це впливає на погіршення її самопочуття.
    ● На токсикоз дуже впливає спадковість, якщо ваша мама відчувала токсикоз, то в 25% випадків, і ви ризикуєте страждати тим же.

Чи буде у вас токсикоз чи ні, передбачити неможливо, але припустити можна. Якщо у вас є проблеми зі шлунком, кишківником або печінкою – так. Також ви можете страждати токсикозом через перевантаження і нерви, стреси і неправильне харчування. Дослідження показують, що несильна нудота або блювота навіть корисні жінкам в період вагітності. Вони сприяють захисту дитини і мами від токсичних речовин. Жінки, які страждають токсикозом на ранніх термінах, схильні до мінімального ризику викидня.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.