Як навчити дитину перевертатися зі спини на живіт?

Як навчити дитину перевертатися зі спини на живіт?
Як навчити дитину перевертатися зі спини на живіт?
Дитина лінується і не поспішає пізнавати світ навколо? Лежить собі, як його залишили, і у вус не дме, що можна перекинутися на інший бік. Як йому допомогти освоїти нові горизонти навичок?

Підготовка до перевороту

Тренування і ще раз тренування! Не буде сил у малюка, не буде розвинена мускулатура, то й трудитися над зайвими рухами він не стане. Присвячуйте достатньо часу масажу та легкій гімнастиці. Кращими помічниками стануть вправи:

    • Згинання / розгинання ручок в положенні «лежачи на спинці»;
    • «Велосипед» ногами, зігнутими в колінах, зміцнює прес, ще й від кольок хороша профілактика;
    • Викладання на живіт.
    Зарядку можна робити тоді, коли крихітка-спортсмен перебуває в доброму настрої. Нехай звикає до здорового способу життя з пелюшок!

Спонукаємо до подвигів

Головне – зацікавити дитину. Заради чого він буде тут крутитися і намагатися, якщо йому і так зручно? Озбройтеся його найулюбленішою іграшкою. Нехай вона і стане стимулом до освоєння руху.

Покладіть малюка животом вгору на тверду рівну поверхню. Тепер створіть йому деяку незручність, з якої він захоче скоріше вивернутися. Техніка проста: одну ніжку згинаєте і перекидаєте через іншу, дістаючи коліном до столу. Нижня частина тулуба вже майже перекинулася, не змусить себе чекати і верхня. Перебувати в такій «перекрученій» позі некомфортно, дитина швидко постарається повернутися на живіт. Вам залишається тільки стежити за його рукою і вчасно акуратно її витягнути з-під тулуба.

Якщо малюк досить міцний, але просто ледачий, то заволодіти його увагою допоможе підготовлена лялька чи брязкальце. Розташувавши привабливий предмет перед його особою (яка не далі 50 см), поступово відводите іграшку в бік так, щоб цікаве дитя не змогло дотягтися. Він постарається перевернутися, якщо це виходить незграбно, то легенько підштовхніть.

Переворот з живота на спинку зазвичай освоюється незабаром після того, як була відточена техніка зміни позиції «зі спини на живіт». Головне – розвивати руки, якими малюк відштовхується для руху.

В основному діти починають крутитися самостійно, мама з татом тільки милувалися мирно лежачим згортком, а тут – бац, а він уже з пелюшок вивільнився і докотився до краю дивана. Будьте напоготові!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.