Як доглядати за шкірою під час вагітності?

Як доглядати за шкірою під час вагітності?
Як доглядати за шкірою під час вагітності?
У період вагітності організм жінки схильний великій кількості змін, груди стають важче, гормональний фон змінюється, живіт збільшується і т.д. Всі зміни, що відбуваються дуже відбиваються на стані жіночої шкіри. З’являються розтяжки, вона стає або дуже сухою, або дуже жирною, також можуть з’явитися пігментні плями.

Шкіра будь-якої жінки – це дзеркало внутрішнього стану організму. Якщо в організмі є нестача якогось вітаміну, вона це відразу відображає. Вагітна жінка повинна ретельно вибирати те, що вона їсть. Для додання шкірі здорового вигляду, намагайтеся їсти побільше риби, цитрусових, горіхів, кисломолочних продуктів, яєць, овочів. Рідше вживайте жирну їжу, солодкі газовані води. Пийте більше рідини і приймайте вітаміни, призначені для вагітних.

Що робити, якщо все-таки стан вашої шкіри в період вагітності різко погіршився? По-перше, вам потрібно визначити, який тип шкіри у вас став, і підібрати крем, відповідний вам на даному етапі. Не переживайте, якщо у вас з’явилися темно-жовті плями на руках і на обличчі – це нормальне явище під час вагітності, після пологів вони самі зникають. Щоб їх освітлити спробуйте використовувати маску з огірка, грейпфрута, лимона, також можна спробувати кефір. Перебуваючи на сонці, користуйтеся сонцезахисним кремом для тіла і для обличчя.

Найчастішою проблемою, з якою стикаються всі вагітні, стають розтяжки (стрії), боротися з якими можна за допомогою спеціальних мазей і кремів. Перед нанесенням цих мазей зробіть легкий пілінг в душі, для кращого проникнення кремів у шкіру. Також намагайтеся стежити за своєю вагою, а якщо з’явився живіт починайте носити допологової бандаж, він буде підтримувати ваш живіт.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.