Вибір пологового будинку

Вибір пологового будинку
Вибір пологового будинку
Коли в сім’ї готуються до народження малюка, майбутні батьки стають перед проблемою пошуку найкращого місця. Деякі вже з моменту зачаття переглядають різні FAQ по вагітності, всякі поради, цікавляться у знайомих і подруг, які давно і недавно народжували, і вже на самих перших місяцях вагітності знають, де саме народиться їх малюк.

Вибір пологового будинку для більшої частини очікуючих поповнення не стає принциповим, якщо вагітність протікала легко, майбутня мама здорова і не очікується ніяких ускладнень. І це цілком виправдано, особливо в тому випадку, коли вибір невеликий. Але у мешканок міст на сьогоднішній момент є вибір, і ускладнень при пологах набагато більше, тому доцільніше не залишати рішення цього питання на останній момент.

Статистика свідчить, що тільки 4% жінок народжують точно в строк, а якщо місце народження не визначено, то й успішні пологи без ускладнень схожі на лотерею. Це ж підтверджують і різні FAQ по вагітності, всякі поради, пропонуючи, як чинити в непередбачених ситуаціях, якщо пологовий будинок не вибраний. Варто поставитися серйозно до народження дитини, так як і для мами, і для малюка пологи – серйозне випробування. А інтернет для вибору пологового будинку навіть пропонує «рейтинг».

На вибір пологового будинку впливають такі критерії:

  ● Комфортні умови передпологового відділення. Варто звертати увагу на чистоту, кількість місць в палаті, персонал та обмеження.

  ● Обладнання та умови пологового залу. Дуже важливо обладнання пологового залу складною апаратурою, необхідною при ускладненнях.

  ● Умови післяпологового відділення. Зверніть увагу на рівень сервісу, комфорт, персонал, наявність індивідуальної палати.

  ● Дитяче відділення. Вкрай важливо для малюка наявність умов і кваліфікованого персоналу поруч у перші дні життя.

  ● Рівень кваліфікації лікарів-неонатологів. Досвідчені та кваліфіковані фахівці просто необхідні для будь-якого малюка, а в серйозних випадках особливо.

  ● Додаткові послуги пологового будинку. На сьогоднішній день інтенсивно обговорюється тема – пологи з чоловіком «за і проти», і якщо ви все-таки вирішили народжувати удвох, слід уточнити, чи може він надати вам таку послугу, а також різні види анестезії.

  ● У породіль, з серйозними проблемами здоров’я (цукровий діабет, резус-фактор, проблеми нирок) повинна бути можливість отримання негайної адекватної допомоги.

  ● Оплата. Кожній жінці, що потрапила в пологовий будинок, важливо знати, які послуги вона може отримати по страховому полісу і за додаткову оплату.

  ● Репутація. Різні F.A.Q. по вагітності, всякі поради, сайти для вагітних, форуми вам підкажуть і допоможуть обрати найкраще місце для пологів.

Завдяки інтернету у вас є чудова можливість розширити коло спілкування і вирішити для себе важливі питання, наприклад – пологи з чоловіком «за і проти». Але однієї інформацієї буде недостатньо, тому якщо не на ранніх термінах вагітності, то вийшовши в декретну відпустку, відвідайте пологовий будинок і познайомтеся з фахівцем, який допоможе з’явитися на світ вашому малюкові.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.