Які тести на вагітність бувають?

Які тести на вагітність бувають?
Які тести на вагітність бувають?
Коли ви відчуваєте симптоми вагітності або у вас затримка менструації, тест на вагітність розвіє ваші сумніви. Сьогодні в аптеках можна знайти дуже багато видів тестів на вагітність, різних за своїми характеристиками, виробникам і цінами.

Розглянемо види тестів.

    ● Тестова смужка або стрип-тест, відноситься до простих тестів. Він визначає рівень ХГЧ, гормону вагітності, який на ранньому терміні вагітності значно підвищується. Перевагою цього тесту є його невисока ціна і швидкий результат, недолік – збір сечі в ємність, при цьому сеча повинна бути тільки ранковою, для достовірності.
    ● Планшетний тест або тест-касета. Набагато зручніше у використанні, так як для його проведення досить однієї краплі сечі, а це не вимагає її збору. Результат також миттєвий, але ціна вже у такого тесту більш висока.
    ● Струменевий тест. Найсучасніший на сьогоднішній день тест. Сечу не потрібно збирати, досить потримати тест під струменем. Час доби може бути будь-яким, а результат буде видно вже через дві хвилини. Ці тести відрізняються більш високою чутливістю.
    ● Електронний тест. З усіх перерахованих вище цей тест найдорожчий. Замість однієї або двох смужок, на цьому тесті з’являється текст на екрані.

Вибираючи тест на вагітність, також звертайте увагу на те, наскільки він чутливий. Хороший тест повинен володіти чутливістю 10 мМО / мл. Такий тест визначить вагітність на більш ранніх термінах, а саме через тиждень після зачаття. Якщо у тесту на вагітність чутливість становить 20 мМО / мл, він не зможе розпізнати ранню вагітність, він визначає її тільки з дня затримки місячних.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.