Тріщини на сосках в період лактації, причини виникнення

Тріщини на сосках в період лактації, причини виникнення
Тріщини на сосках в період лактації, причини виникнення
Невеликі розриви на сосках або шкірі грудей, що з’являються у матерів, в період годування дитини, називаються тріщинами. З’являються тріщини з різних причин, основними з яких є: недотримання правил особистої гігієни або неправильне прикладання малюка до грудей. Попереджувати появу тріщин потрібно починати ще в період вагітності і закінчувати тільки тоді, коли ви починаєте годувати грудьми.

Також причинами появи тріщин є:

    ● догляд за грудьми засобами, які сушать шкіру і роблять її менш еластичною;
    ● відібрання дитини від грудей силою, коли вона ще не встигла відкрити рот;
    ● нестача в організмі вітамінів. Для того щоб ваша шкіра була в хорошому стані, вам потрібні вітаміни A, B, C, D, E.

Тріщини на сосках гояться швидко, якщо ви усунете ті фактори, через які вони з’явилися. Якщо ж ви не будете вживати ніяких дій, тріщини стануть ще більше, а часто вони ще і запалюються. Найчастіше тріщини з’являються у тих жінок, які почали годувати грудьми недавно, так як на самому початку годування шкіра їх дуже чутлива і ніжна. Із збільшенням терміну годування шкіра на сосках грубіє і стає стійкою до розтягування.

Під час вигодовування тріщини приносять особливий дискомфорт і больові відчуття. Так що в період вагітності можна обливати груди прохолодною водою. Загартовування також знижують вірогідність появи тріщин на сосках. Після душу масажними рухами витирайте шкіру навколо сосків. І до і після пологів вставте в бюстгальтер спеціальну підкладку, яка буде вбирати з сосків рідину, яка виділяється. Після годування рекомендується змащувати шкіру сосків ланоліновим маслом.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.