Секс після пологів, в чому відмінності?

Секс після пологів, в чому відмінності?
Секс після пологів, в чому відмінності?
Після народження дитини статеве життя подружжя помітно змінюється. Важкі пологи, ускладнення, депресії, здоров’я жінки після пологів дуже впливають на якість сексуального життя подружжя.

Найпоширенішими проблемами є:

    ● Тривале утримання. Після пологів лікарі не рекомендують займатися сексом перші 6 тижнів, оскільки організм жінки приходить в себе і в ньому відбуваються такі відновні процеси, як: відновлення матки, звільнення від залишків крові, загоюються пошкоджені тканини. Займаючись сексом в цей період, ви можете перервати один з цих процесів, що може призвести до інфікування піхви або матки. Якщо період відновлення затягнеться, лікар настоїть на більш тривалому утриманні.
    ● Біль під час статевого контакту. Практично половина жінок відчувають больові відчуття під час сексуального контакту в перший час. Причини цього різні, при пологах могла порушитися анатомія піхви, могли бути зачеплені нервові закінчення під час накладання швів, може боліти сам шов, також біль може бути пов’язана з недоліком естрогенів. Також у зв’язку з розширенням піхви і втратою його тонусу, розмір статевого члена вашого чоловіка може також завдавати вам больові відчуття.

У жінок, які народжували шляхом кесаревого розтину, статеве життя налагоджується пізніше за рахунок тривалого загоєння шва. Також після вагітності жінка може бути психологічно не налаштована на заняття сексом через сильну втому або через післяпологову депресію. Дані проблеми виникають тільки при вагінальному сексі. Займаючись оральним сексом, ви не будете відчувати больових відчуттів. У будь-якому випадку, якщо у вас є бажання, ваші старання приведуть інтимне життя в нормальне русло.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.