Поєднати красу і вагітність можна

Поєднати красу і вагітність можна
Поєднати красу і вагітність можна
Багатьох вагітних жінок не влаштовує відображення в дзеркалі, округлі форми, мішки під очима, ламкі волосся і нігті, плями на шкірі. Вони дивляться на себе з сумом і переглядають фотографії до вагітності, де ще були з осиною талією і тонкими рисами обличчя. Відчайдушно шукають різні FAQ по вагітності, всякі поради щодо збереження краси і креми від розтяжок і як від них позбутися (розтяжок). Але вагітність поєднати зі здоров’ям і красою можна і потрібно.

Особа сяє красою

Абсолютно беззаперечно, що вагітна жінка красива по-особливому. Більшою мірою це відноситься до жінок з шкірою, схильною до жирності. Все це відбувається завдяки жіночому гормону естрогену, який пригнічує активне вироблення шкірного сала. Тим матусям, у яких до вагітності шкіра була сухою або нормальною, пощастило менше і це проявляється в лущенні, роздратуванні і почервоніннях шкірного покриву обличчя. Саме така шкіра є особливо чутливою, схильною до алергій і появи пігментних плям.

Що робити, щоб шкіра сяяла свіжістю, здоров’ям і красою?

По-перше, вирішіть для себе дуже важливе питання – відмова від шкідливих звичок – варто \ не варто і як відмовитися. Саме шкідливі звички суттєво впливають на стан шкіри. По-друге, забезпечте шкіру інтенсивним зволоженням, для цього добре підходять креми на основі натуральних рослинних екстрактів. Зверніть увагу на склад продукту, який не повинен містити бергамоту, провокуючого появу пігментних плям, а також ретинолу та сої.

Не варто зловживати салонними процедурами, які на весь період вагітності повинні бути максимально м’якими, нешкідливими і щадними. Однозначно варто виключити вакуумну чистку, хімічні пілінги, тату-макіяж і лазерну шліфовку. Апарат Дарсонваля теж небезпечний, оскільки електричні струми можуть вплинути на тонус матки. Відзначається більш висока хворобливість салонних процедур у вагітних жінок. Різні F.A.Q. по вагітності, всякі поради та рекомендації лікарів закликають до повної відмови від ботокса для вагітних жінок. Подібні омолоджуючі процедури можуть негативно позначитися на організмі малюка, зокрема – бутолотоксін може стати причиною розвитку алергії у малюка.

А тіло світиться здоров’ям

У процесі вагітності тіло вагітної жінки зазнає суттєвих трансформацій. Досить часто це супроводжується неприємними явищами, як розтяжки і целюліт. Ні одна вагітна жінка не залишає без уваги питання – креми від розтяжок і як від них позбутися (розтяжок), досить часто обмежуючись лише кремами. Не варто забувати, що тільки комплексний підхід дозволить вагітній жінці уникнути, або звести до мінімуму наслідки вагітності на шкірі.

Якщо питання – відмова від шкідливих звичок – варто \ не варто і як відмовитися, для вас вже вирішене, то не варто забувати, що і переїдання теж є поганою звичкою. Це особливо актуально під час вагітності, коли кожен тиждень відрізняється від попередньої не тільки зростанням малюка, але і додатком власної ваги. Побоювань для фігури вагітної жінки немає, коли харчування жінки збалансовано. Вживання невеликих порцій корисних продуктів дозволить вашому тілу набирати вагу невеликими темпами, поступово. Вживання здорової їжі, підтримуючої вашу шкіру в тонусі і помірна кількість легких фізичних вправ – ваш рецепт здоров’я. Гуляйте на свіжому повітрі, займайтеся йогою, спілкуйтеся з малюком, як рекомендує «Внутрішньоутробна педагогіка», відвідуйте культурні заходи і вивчайте корисну інформацію. Використовуйте час з користю для себе і вашої дитини, і тоді дев’ять місяців вагітності будуть для вас найкрасивішим духовно і фізично періодом.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.