Помилкові перейми

Помилкові перейми
Помилкові перейми
Ой, що це?! Не може бути! Ще тільки 37 тиждень йде. Зарано малюкові виходити. А болі як раз такі, про які розповідали на лекціях в школі матері. Типові переймоподібні. Біль наростає, живіт напружується, і потім через кілька секунд все проходить. Хоча, там же на лекції говорили, що перейми можуть бути тренувальними. Може це саме вони?

Помилкові перейми: як зрозуміти, що це вони?

Однією з ознак того, що в найближчому майбутньому будуть пологи, є помилкові або тренувальні перейми. Матка ніби намагається прорепетирувати майбутні пологи, підвищуючи м’язовий тонус і створюючи ілюзію родової діяльності. Боятися цього не треба, але от чітко усвідомити, що це помилкові перейми, звичайно ж, необхідно. Тому що в деяких випадках це виявляються справжні перейми, які говорять про початок родового акту.

Вагітній жінці за наявності переймоподібних болів слід прийняти горизонтальне положення і уважно поспостерігати за собою. Бажано взяти годинник з секундною стрілкою і порахувати тривалість перейм і часовий проміжок між ними. Необхідно звернути увагу на:

    регулярність переймів – якщо немає чіткої регулярності між болями, то швидше за все це репетиція пологів;

    тривалість переймів – короткі за часом болі не будуть ознакою нормальної родової діяльності;

    інтенсивність перейм – відсутність наростання м’язового тонусу плодовмістилища має заспокоїти жінку;

    зміни в динаміці перейм – якщо болі не наростають і не змінюються за найближчі півгодини, то не варто хвилюватися.

Головне, що повинна розуміти вагітна жінка – будь-які короткі, хаотичні і безсистемні переймоподібні болі не можуть бути ознакою початку пологової діяльності.

Помилкові перейми: що робити?

Не хвилюватися, не панікувати, не здійснювати дурних і необдуманих вчинків. Вагітній жінці треба лягти і спокійно почекати. Прислухатися до того, як себе веде малюк. Погладити живіт. Лагідно поговорити з крихіткою. Відчути, як у відповідь на голос мами маля почне ворушитися.

Як правило, тренувальні \ помилкові перейми швидко проходять, і через півгодини як-ніби нічого й не було. І можна знову займатися важливими справами, пов’язаними з підготовкою до дітонародження.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.