Можна під час вагітності приймати Омез

Можна під час вагітності приймати Омез
Можна під час вагітності приймати Омез
Вагітність – сильний стрес для організму жінки. Часто вагітність провокує загострення хронічних захворювань, у тому числі гастриту і виразкової хвороби. У таких випадках жінки не знають, як правильно лікувати рецидив патології і чи можна приймати противиразковий фактор препарат Омез, що входить в схему лікування виразкової хвороби та гіперсекреторноного гастриту.

Фармакологічні властивості

Омез – препарат, який є інгібітором протонної помпи. Діючою речовиною Омезу є омепрозол, який забезпечує фармакологічну активність препарату. Його основна дія спрямова не на зниження секреції базальними клітинами слизової шлунка соляної кислоти.

Випускається Омез у вигляді капсул, стінки яких стійкі до кислотності шлункового соку і розчинні безпосередньо в порожнині кишківника, таблеток або порошку.

Омез здатний проникати через плаценту, але достовірних результатів досліджень, що доводять патологічної дії препарату на плід, немає. Тому не можна однозначно стверджувати про шкоду або безпеку Омепрозолу. Але лікарі рекомендують заміняти Омез антацидними препаратами місцевої дії для уникнення виникнення можливих порушень розвитку плода.

Показання

  • Виразкова хвороба.
  • Ерозивно-виразковий езофагіт.
  • Панкреатит.
  Гастрит з підвищеною кислотністю.
  • Гастроезофагальний рефлюкс.
  • Патологія ШКТ асоційована з Helicobacter pylori.

Способи застосування

Оскільки під час вагітності не рекомендується самостійно приймати Омез, необхідність його використання та дозування повинен призначати лікар.

Протипоказання1 коментар

 1. Олександр

  Як довго можна приймати омез???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.