Менструація у вагітних, чи нормально це?

Менструація у вагітних, чи нормально це?
Менструація у вагітних, чи нормально це?
Дуже багато є історій про те, що під час вагітності у жінки можуть йти місячні. Деякі дівчата дізнаються про своє становище тільки через два – три місяці через те, що кожного місяця у них йде менструація. Чому таке трапляється? Якщо у вас йдуть місячні в перший місяць вагітності – це абсолютно нормальне явище, так як запліднена яйцеклітина в середині циклу могла не встигнути дійти до потрібної точки і гормональний фон ще не змінився. На другому місяці вагітності такого статися не повинно, можуть тільки з’явитися темні виділення саме в той день, коли у вас повинна була початися менструація. Все це пов’язано з гормональним фоном жінки, який у період вагітності не стабільний.

Як відрізнити кров’янисті виділення від менструації в період вагітності?

Запам’ятайте одне головне правило – будь-які темні виділення або виділення з кров’ю у вагітної жінки – це явище не нормальне, а привід бігти до лікарні. Також, якщо у вас раптом відкрилася кровотеча, це не завжди означає місячні, у вас може статися викидень. Якщо у вас почалися місячні, вони завжди будуть незначними, безболісними і часто вночі вони проходять. Якщо кровотеча супроводжується болями, що тягнуть, тяжкістю внизу живота, вам необхідно якнайшвидше відвідати лікаря.

Чи небезпечні місячні в період вагітності для дитини?

Ті, що йдуть під час вагітності місячні – це гормони, тому на формування органів дитини вони ніяк не впливають, причин для занепокоєння немає. Але все ж вам необхідно обстежитися у лікаря і здати всі необхідні аналізи, щоб зрозуміти, який рівень гормонів у вас в організмі і чи варто призначати лікування.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.