Чому у вагітних з’являються болі внизу живота?

Чому у вагітних з'являються болі внизу живота?
Чому у вагітних з’являються болі внизу живота?
Якщо у вагітної жінки бувають болі внизу живота, їй не варто залишати їх без уваги, так як це може стати причиною ускладнень. Зверніться до лікаря, і він вам скаже, варто бити тривогу або вам просто довелося зіткнутися з такою проблемою, як коліки в кишечнику.

Іноді болі з одного боку можуть бути ознакою того, що у вас позаматкова вагітність. Визначити позаматкову вагітність можна тільки ультразвуковим дослідженням, воно точно визначить, в якому місці закріпилася яйцеклітина. Також ознаками позаматкової вагітності є запаморочення і навіть втрата свідомості, якщо плодове яйце розірвало маткову трубу і у вас відкрилася внутрішня кровотеча. Попередити позаматкову вагітність краще до розриву маткової труби, щоб, згодом зберегти дітородні функції яєчників.

Другою причиною болів внизу живота може бути загроза викидня. Таке може статися при недостатньому виробленні прогестерону. Деякі дівчата мають схильність до невиношування першої вагітності, так як шийка матки не справляється з накладеним на неї навантаженням. Якщо у вас загроза викидня, то біль буде ниючий, постійно наростаючим і віддає в пах і поперек. Також у вас з’являться кров’янисті виділення або відкриється кровотеча. Якщо жінку вчасно госпіталізувати, дитину можна зберегти.

Дуже часто болі внизу живота – це просто кишкові кольки. Активність кишківника під час вагітності у жінок сильно знижується, тому дуже часто їх турбують здуття живота і запори, все це викликає коліки. Також причинами болю може стати апендицит, захворювання черевної порожнини, які вимагають негайного хірургічного втручання.

Більш докладніше про болях живота читайте в «Чому болить живіт при вагітності»Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.