Краса і вагітність – креми від розтяжок

Краса і вагітність - креми від розтяжок
Краса і вагітністькреми від розтяжок
Склалася стійка думка в суспільстві, що пологи – це свого роду жертва. Що вагітність залишає на тілі жінки сліди на все життя, а народити і залишитися привабливою вкрай складно. Зайва вага, розтяжки, відсутність тонусу в м’язах і багато іншого засмучують майбутніх мам, але ці наслідки можливо усунути, використовуючи сучасні засоби, дієти і фізичні вправи.

Креми від розтяжок і як від них позбутися (розтяжок)?

Коли можна починати користуватися кремами? Чи можна використовувати народні засоби? Як харчуватися, щоб уникнути розтяжок? Як використовувати вільний час в декреті, щоб уникнути розтяжок? Ці, та багато інших питань задають жінки, що піклуються про свою зовнішність. Для цього важливо знати причину їх появи – різке збільшення у вазі і гормональні зміни, які впливають на пружність і товщину поверхневих шарів шкіри.

Креми від розтяжок і спеціальні комплекси вправ – не найголовніше, починати слід з правильного харчування. Тільки збалансованим харчуванням можна впливати на внутрішні процеси, в результаті яких виникають розтяжки, і усунути зовнішні їх прояви. Не відкладайте на післяпологовий період і не сподівайтеся на чудодійні засоби оголошень типу «Креми від розтяжок і як від них позбутися (розтяжок). Починати харчуватися правильно необхідно ще до запланованої вагітності, або відразу з її незапланованим наступом. Тим більше що список продуктів піде на користь не тільки вам, але і малюкові: рослинні олії, горіхи, бобові культури, цільні зерна, куряче і яловиче м’ясо, сир і яйця.

Різні F.A.Q. по вагітності, всякі поради, рекомендації фахівців в один голос твердять, що уникнути розтяжок допоможуть продукти, багаті вітаміном Е. Цей затятий противник розтяжок сприяє виведенню з тих шкідливих речовин, які мають звичай накопичуватися в шкірі, роблячи її тонкою і слабкою. Якщо ви ще не знаєте, як використовувати вільний час в декреті – відповідь однозначна: не смажитися на сонці. Надлишок сонячних променів також негативно позначається на шкірі. Крім вітаміну Е, вагітній жінці слід вживати в їжу білки, як основне джерело колагену і еластину в шкірі.

Необхідно також пам’ятати про аналізи на вагітність і тому подібні обстеження, які визначать стан вашого здоров’я до і під час вагітності. Під час вагітності не варто вживати борошняні та кондитерські вироби. На превеликий жаль багатьох жінок, їжу, багату вуглеводами, доведеться виключити з меню. Звичайно, це не поширюється на фрукти та каші, а тільки на булочки, торти і тістечка, але якщо ви дійсно дбаєте про своє здоров’я, ви і до вагітності не повинні були зловживати цими продуктами харчування. Утіште себе думкою, що це не піде на користь вашій дитині. Головне для шкіри під час вагітності, яка страждає від збільшення у вазі, не допускати різких стрибків, так як саме «стрибки» у вазі стають причиною розтяжок.

Реклама чудодійних засобів обіцяють унікальні креми від розтяжок і як від них позбутися (розтяжок) моментально і назавжди. Найпростіше купити «чарівний засіб» і просто чекати результату. Однак цього буде недостатньо, шкірі вагітної жінки необхідне постійне зволоження. Ідеальний крем проти розтяжок повинен містити амінокислоти і колаген, так як саме ці компоненти здатні відновлювати структуру шкіри і тканини. Щоденне нанесення кремів з екстрактами рослин, водоростей і морських мікроорганізмів, ефірними і рослинними оліями, вітамінами Е і А, пантенолом вже слід починати на 4-му місяці вагітності. Також відмінним ефектом володіє легкий масаж з оливковою олією, в яке для посилюючого ефекту можна додати сік алое і вітаміни А і Е. Профілактика розтяжок в період вагітності позбавить вас від подальших дорогих і хворобливих процедур.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.