Дитина Терези (24 вересня – 23 жовтня) від Марія Кей Сіммс

Дитина Терези (24 вересня - 23 жовтня) від Марія Кей Сіммс
Дитина Терези (24 вересня – 23 жовтня) від Марія Кей Сіммс
Дитина Терези (24 вересня – 23 жовтня) – Марія Кей Сіммс, американський астролог, книга «Ваша чарівна дитина»

Символ мій — голуб миру,
Гармонія — все для мене.
Зробіть життя красивим —
Розбратів боюся як вогню.
Лише рівновагу шальок потрібую,
Всюди воно зберігатися повинно.

Маленький білий голуб несе ваги і говорить вам, що найважливіше — це мир і гармонія. Ваше чадо не любить незгоду, розлади і сперечання всякого роду і піде на все, щоб уникнути їх, — часом схиляючись до компромісу і швидше поступаючись, ніж захищаючи власні права або особисту думку. Але це не треба розуміти як слабкість характеру. Це всього лише такт. Якщо ж могутнє відчуття справедливості дитини Терезів буде скривджено, ви дізнаєтеся, яким енергійним, заповзятливим, активним і здатним на битву за справедливість може стати цей знак Зодіаку — Терези! Люди з характером Терезів завжди були прославлені і знамениті як дипломати — але також і як прекрасні генерали!

Але все ж, дитина-Терези — чи підліток — навряд чи буде прямо сперечатися або суперечити з вами по маловажним питанням для нього. Це дитя буде шанобливо і ввічливо слухати вас і може навіть зробить те, що ви хотіли. Але це триватиме лише до тих пір, поки це грунтовно не переступає його особисті переваги. Малюки Тезери володіють своїми особистими і суб’єктивними думками і виробляють приватну персональну думку, так що не надто дивйтесь, якщо раптом цей милий і люб’язний малюк, якого ви знаходили згодним з вами, в кінцевому результаті надасть перевагу іншій стезі думок і вчинків.

Справедливість — дуже важлива для Терезів. Родинні шальоки терезів, про яких, символізує цей знак Зодіаку — ваги їх символ, ваше чадо вірить в рівноправність і дотримання правил гри або законам країни. Якщо Терези є учасником або очевидцем конфлікту, то постараються виступати в ролі третейського судді, який може добре підійти їм в силу їх природженого вміння відати обидві сторони питання і шукати точку рівноваги. Але не чекайте, що вони стануть на ваш бік, якщо «ваша сторона» не щиро чесна.

Пошук рівноваги може виявитися в особливому вигляді нерішучості, коли потрібно віддати перевагу з двох можливостей, кожна з яких, володіє своїми плюсами. Ця дитина, можливо, буде сумніватися в правильному рішенні, між двома рішеннями, до тих пір, поки не скінчиться ваше терпіння. Іноді, вам як батьку, слід підказати йому правильний вибір.

Зовнішній вигляд має для Терезів чималу важливість. Ця витончена дитина надає величезну увагу естетиці. Дитині Терезам дуже подобається мати гарний вигляд і бути оточеним красивими речами.

Смак і прагнення до красивого і прекрасного ще означає, що Терези отримають насолоду від культурних занять. Ви зобов’язані заохочувати дитину в діяльності будь-яким видом мистецтва або музикою, Терези можуть досягти помітної майстерності в цьому.

Друзі постійно будуть значимі для Терезів. Ця дитина не любить самотність. Дитина Терези володіє великою харизмою, тому до нього завжди будуть тягнутися інші діти. У нього завжди буде багато друзів і товаришів. Терези — це знак Зодіаку, який відповідає за партнерство, і така людина завжди буде мати вірного друга.

Терези завжди сердечні, виховані, чарівні, привабливі і вічно обожаємі й улюблені людьми різного віку.

Джерело: Дитячий гороскоп Терези — Марія Кей СіммсЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.