Дитина Лев (23 липня – 22 серпня) від Марія Кей Сіммс

Дитина Лев (23 липня - 22 серпня) від Марія Кей Сіммс
Дитина Лев (23 липня – 22 серпня) від Марія Кей Сіммс
Дитина Лев (23 липня – 22 серпня) – Марія Кей Сіммс, американський астролог, книга «Ваша чарівна дитина»

Погляньте на мене — як я блищу!
Я Сонця світло і силу втілюю.
У справах не посоромлю свою корону:
Лев від нарожденья цар — по вищому закону!

Яка прекрасна ваша дитина-левеня з його міцними обіймами і гарячим серцем! Це ваша дитина Лев! Гордість, повна впевненість в особистих силах, життєрадісність і оптимізм, плюс гідність і благородство — це головні риси характеру вашої дитини Лева. Лев дуже любить бути у центрі загальної уваги — це приносить йому неймовірне задоволення. Однак його «васали» винагороджуються достатком ніжної прихильності, щедрості і великодушності. Маленький малюк Лев обожнює робити приємні речі своїм близьким, друзям і рідним, і дарувати їм маленькі подарунки.

Малюк Левеня володіє величезною здатність до «театральності» — гри. Не маючи у своєму розпорядженні можливості бути «в центрі сцени», цей природжений актор здатний почати «виступ» в дуже сильно дратівливій ​​манері для інших. Вам необхідно зрозуміти це, і коли ви почнете виявляти, що дитина Лев дуже наполегливо просить вашої уваги в невідповідний момент або в невідповідному місці. Надайте йому час і можливості, коли ви (і інші люди) мають час і можуть бути більш уважними і високо оцінюючою публікою; лише в цьому випадку ваші уроки про те, коли тактовний, ввічливий і добре вихований малюк зобов’язаний стояти «за лаштунками», будуть сприйняті набагато ефективніше вашою дитиною.

Вам необхідно бути чесним з вашим левенятком. Чесність і правдивість вкрай істотні для Лева, як і відчуття справедливості і правильності. Цей малюк буде ставити благородні «зразки» для власної поведінки і досягнення поставлених цілей, і ви зможете сподіватися на те, що він зробить правильний вчинок і скаже вам всю правду, якщо щось зробив не так як належить.

Визнання достоїнств і схвалення хороших вчинків важливі для цієї дитини. Лев бажає домогтися поваги інших — і, напевно, буде гідним цієї поваги, відчуття своєї гідності немаловажно для нього, і він буде почувати себе дуже радим, якщо відчує, що визнання є для нього заслуженим. Дитина має гарну силою волі і вмінням добиватися поставлених цілей, старанно працюючи, поки мета не буде досягнута. Однак ревність у роботі, яка буде прихована «за лаштунками», буде не настільки бажана і важлива для нього, як у роботі, яка дасть йому шанс похвалитися своїми досягненнями.

Спробуйте зробити так, щоб ваш малюк Лев з раннього віку спілкувався з сторонніми дітьми та дорослими. Знайдіть йому заняття, де він буде знаходитися в центрі загальної уваги і сяяти. Заохочуйте його любов до творчості і вроджене вміння до драми і «гри» — ви незабаром зрозумієте, що перевдягання в маскарадний костюм і гра різноманітних ролей і образів буде улюбленим дозвіллям малюка Лева.

Вам необхідно пам’ятати, що схвалення та спонукання до досягнення поставлених цілей будуть значно ефективніше в наставлянні цій дитині, ніж критика. Коли необхідно використовувати критику, намагайтеся це зробити так, щоб одночасно показати своє підбадьорення, віру в кращі наміри маленького Левенятка і в його здатність досягти (або перевершити) той рівень, який необхідний.

Вогонь Лева — це не показний блиск як у малюка Овена. Ця маленька «царствена особистість» має велетенську наполегливістю для досягнення поставленої мети, яку він перед собою поставив. Ваша дитина Лев бажає бути лідером або людиною, що набирає визнання і похвали за деяку важливу «роль», і він буде посилено працювати, щоб добитися цього. Ця дитина бажає отримати визнання чесно, для нього дуже важливо відчувати, що він гідний «царственості» шани і поваги.

Джерело: Дитячий гороскоп Лев — Марія Кей СіммсЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.