На якому терміні вагітності починає з’являтися живіт?

На якому терміні вагітності починає з'являтися живіт?
На якому терміні вагітності починає з’являтися живіт?
Питання, на якому терміні вагітності у жінок починає з’являтися живіт, хвилює багатьох дівчат. Якщо це ваша перша вагітність, то за твердженнями лікарів, живіт росте повільніше, ніж при наступних вагітностях. Це пов’язано з тим, що м’язи ще ніколи не піддавалися такому розтягуванню, як при вагітності. Однак поява живота у жінок залежить також від деяких факторів, таких як її статура або її спадковість. Зазвичай, животик починає з’являтися вже наприкінці 16-го тижня вагітності. До кінця 4-го місяця животик вже злегка помітний, а на 6-7 місяці він вже помітний неозброєним поглядом.

Період, в який у жінки починає з’являтися живіт, також залежить від стану її здоров’я в цей період. Наприклад, є випадки, коли у вагітної жінки з’являлося здуття живота, і навіть будучи на першому триместрі її живіт міг стати таким, яким у звичайної жінки він буває на шостому місяці. Якщо у вас є ризик здуття живота, харчуйтеся маленькими порціями і дотримуйтеся якоїсь дієти, не їжте копченості, соління або гостру їжу, вживайте краще сухофрукти і банани.

Зростання (збільшення) живота у вагітної жинкі по тижням вагітности.
Зростання (збільшення) живота у вагітної жинкі по тижням вагітности.

На якому терміні вагітності з’являється живіт, також можуть сказати відчуття болю, які ви відчуваєте в період вагітності, а біль у животі може виникнути з різних причин. Якщо під час вагітності ви часто відчуваєте такі відчуття, обов’язково зверніться до лікаря, адже це може боліти шлунок. Візит до лікаря не варто відкладати, якщо ви відчуваєте ріжучі болі, і у вас є кров’янисті виділення.

Пам’ятайте, що термін появи живота найчастіше залежить від вашої фізіології. У кожної дівчини цей період коливається, і животик з’являється в різний час. Але, незважаючи на розміри животика, вагітна жінка завжди виглядає по-особливому чарівно.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.