Чому дитина гикає в животі?

Чому дитина гикає в животі?
Чому дитина гикає в животі?
Деякі жінки, відчуваючи часті поштовхи на 3-му триместрі вагітності, не розуміють, через що дитина ворушиться. Дуже дивно, що такі часті і ритмічні поштовхи дитина виробляє, коли гикає. Багато малюків можуть гикати в животі у мами кілька разів на день. Звідси випливає питання: чому дитина гикає в животі?

Якихось спеціальних досліджень з цього питання не проводили, але деякі припущення у вчених є. По-перше, гикавка – це добра ознака, значить, центральна нервова система дитини вже сформована, і вона може її контролювати. Відбувається це через те, що діафрагма скорочується в результаті потрапляння в легені амніотичної рідини. Гикавка всередині утроби не є небезпечною для дитини і ніякої шкоди їй не завдає.

Майже всі жінки в період вагітності відчувають, що їхні діти в животі гикають, деякі з них відчувають весь період гикавки. Лікаря викликати у разі гикавки не варто, це абсолютно нормальне явище і не заподіює плоду ніяких незручностей. Якщо вірити дослідженням, то гикавка знижує тиск на легені, що розвиваються, а також діє на дитину заспокійливо. Тому наступного разу, коли ваша дитина почне гикати, не нервуйте і радійте тому факту, що вона дає вам знати про те, що вона в порядку.

До речі кажучи, якщо раптом малюк почав гикати, поки ви знаходитесь на обстеженні або на ультразвуковій діагностиці, у вас з’явиться можливість послухати його гикавку, коли лікар буде слухати ритм його серця. Новонароджені діти також часто гикають, бо після появи їх на світ, вони не можуть швидко змінити свої звички.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.