Чим небезпечний хламідіоз для вагітних, і які у нього симптоми?

Чим небезпечний хламідіоз для вагітних, і які у нього симптоми?
Чим небезпечний хламідіоз для вагітних, і які у нього симптоми?
Симптоми такого захворювання, як хламідіоз, завжди різні і залежать від того, який етап розвитку у інфекції. Якщо мікроби, а саме хламідії, знаходяться в уретрі, то симптоми у вас будуть наступні: спостерігаються каламутні, білі виділення з сечовипускального каналу, дискомфорт при сечовипусканні, а саме печіння, болі в животі. Також хламідії можуть локалізуватися в шийці матки. У вагітних найбільш частим місцем локалізації хламідії є піхва. У ході обстеження лікар має призначити вам обов’язкову здачу аналізів на статеві інфекції і, при виявленні хламідіозу обов’язково призначити його лікування, так як він має негативний вплив на плід.

На ранніх термінах хламідіоз небезпечний тим, що у вас може трапитися переривання вагітності, або плід перестане розвиватися. Це відбувається тому, що хламідіоз викликає плацентарну недостатність, а це супроводжується тим, що дитина перестає отримувати достатньо кисню. Нестача кисню веде до гіпоксії, яка, у свою чергу, призводить до ураження внутрішніх органів дитини і всіх його систем життєдіяльності. Ваша дитина може з’явитися на світ з ураженою нервовою системою. Якщо гіпоксія буде дуже сильною, дитина може померти в утробі.

Також дитина перестає отримувати достатню кількість поживних речовин, що веде до анемії, авітамінозу або малюки з’являються на світ з дуже маленькою вагою. Такі ускладнення виявляються на перших двох триместрах вагітності. Якщо ви заразилися хламідіозом на третьому триместрі, то це може стати причиною інфікування дитини. А це веде до поразки його нирок, підшлункової залози та печінки. Знову ж, чим раніше ви виявите інфекцію, тим більше вірогідність, що небезпеки патологій у дитини можна буде уникнути, вчасно застосувавши лікування.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.