Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чи шкідлива робота за комп’ютером для вагітних?

Чи шкідлива робота за комп'ютером для вагітних?
Чи шкідлива робота за комп’ютером для вагітних?
Точної відповіді на питання про шкідливість комп’ютера і негативний вплив на вагітність немає. Відомо одне, що сучасні комп’ютери набагато безпечніше тих, які були давно. Комп’ютерний монітор не є джерелом радіації і його випромінювання не приносить ніякої шкоди, отже, працюючи за комп’ютером, не варто переживати за те, що у вас виникне загроза викидня або у малюка з’являться відхилення у розвитку.

Але все ж, деякий негативний вплив від комп’ютера є. Наприклад, під час вагітності змінюється система кровообігу сильно зачіпає очі, і якщо вагітна жінка постійно дивиться в монітор, її очі сильно страждають і втомлюються. Також, перебуваючи тривалий час перед комп’ютером в сидячому положенні, ви піддаєте погіршення кровопостачання органів і матки, в тому числі. Обмін речовин сповільнюється, а це, в свою чергу, призводить до того, що малюк отримує недостатньо речовин, потрібних для розвитку. Занадто довге перебування в сидячому положенні розвиває ризик виникнення або загострення у жінок геморою.

Для того щоб уникнути розвитку різних серйозних захворювань хребта або остеохондрозу, намагайтеся, щоб поза, в якій ви сидите, працюючи за комп’ютером, була для вас зручна. Також стежте за тим, щоб приміщення, в якому ви працюєте, досить провітрювалось, так як дитині повинно вистачати кисню для нормального розвитку. Працюючи за комп’ютером намагайтеся не нервувати і не відчувати стресів, так як вагітним вони не бажані. Всі ці фактори, пов’язані з роботою за комп’ютером, можуть негативно позначитися на розвитку малюка.

Намагайтеся під час вагітності обмежити роботу за комп’ютером. Якщо ж цього зробити не виходить, стежте за тим, як ви сидите, чим ви харчуєтеся і іноді давайте очам відпочинок, періодично вставайте і ходіть, можна виконати деякі фізичні вправи, такі, як нахили в сторони.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.