Чи шкідлива робота за комп’ютером для вагітних?

Чи шкідлива робота за комп'ютером для вагітних?
Чи шкідлива робота за комп’ютером для вагітних?
Точної відповіді на питання про шкідливість комп’ютера і негативний вплив на вагітність немає. Відомо одне, що сучасні комп’ютери набагато безпечніше тих, які були давно. Комп’ютерний монітор не є джерелом радіації і його випромінювання не приносить ніякої шкоди, отже, працюючи за комп’ютером, не варто переживати за те, що у вас виникне загроза викидня або у малюка з’являться відхилення у розвитку.

Але все ж, деякий негативний вплив від комп’ютера є. Наприклад, під час вагітності змінюється система кровообігу сильно зачіпає очі, і якщо вагітна жінка постійно дивиться в монітор, її очі сильно страждають і втомлюються. Також, перебуваючи тривалий час перед комп’ютером в сидячому положенні, ви піддаєте погіршення кровопостачання органів і матки, в тому числі. Обмін речовин сповільнюється, а це, в свою чергу, призводить до того, що малюк отримує недостатньо речовин, потрібних для розвитку. Занадто довге перебування в сидячому положенні розвиває ризик виникнення або загострення у жінок геморою.

Для того щоб уникнути розвитку різних серйозних захворювань хребта або остеохондрозу, намагайтеся, щоб поза, в якій ви сидите, працюючи за комп’ютером, була для вас зручна. Також стежте за тим, щоб приміщення, в якому ви працюєте, досить провітрювалось, так як дитині повинно вистачати кисню для нормального розвитку. Працюючи за комп’ютером намагайтеся не нервувати і не відчувати стресів, так як вагітним вони не бажані. Всі ці фактори, пов’язані з роботою за комп’ютером, можуть негативно позначитися на розвитку малюка.

Намагайтеся під час вагітності обмежити роботу за комп’ютером. Якщо ж цього зробити не виходить, стежте за тим, як ви сидите, чим ви харчуєтеся і іноді давайте очам відпочинок, періодично вставайте і ходіть, можна виконати деякі фізичні вправи, такі, як нахили в сторони.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.