Через скільки проявляться ознаки вагітності

Через скільки проявляться ознаки вагітності
Через скільки проявляться ознаки вагітності
Найпростіше і при цьому одне з найскладніших питань, на який будь-яка жінка, яка бажає народити малюка, шукає відповідь: через скільки проявляться ознаки вагітності? Щоб відповісти на нього, треба уявляти, як виникає вагітність в жіночому організмі.

Як відбувається виникнення вагітності?

Раз на місяць у жінки в яєчнику дозріває фолікул, який стає яйцеклітиною. Цей процес чітко запрограмований природою, і відбувається в середині менструального циклу. Наприклад, якщо у жінки цикл 30 днів, то вихід яйцеклітини буває на 14-16 день від першого дня місячних.

Готова до запліднення яйцеклітина повільно рухається в бік маткової труби, куди вона потрапляє найближчим часом після овуляції. Якщо там вже є сперматозоїд, то відбувається запліднення. Якщо ж в трубі немає чоловічих статевих клітин, то яйцеклітина продовжує рух по трубі в бік матки. Вона чекатиме 2 діб сперматозоїд.

Після запліднення плодове яйце починає змінюватися, формуючи майбутній плід, амніотичні оболонки і майбутню плаценту. Коли плодове яйце добирається до плодовмістилища, то йому треба знайти зручне і комфортне місце. Як тільки плід прикріпиться до стінки, і виникне судинний зв’язок між плодом і мамою, відразу ж можуть з’явитися відчуття, які зможе помітити жінка.

Найперші, нехай і незначні, відчуття наявності вагітності в організмі жінки будуть проявлятися з моменту інтимного судинного з’єднання жінки і плоду, яке виникає на 2 тижні після зачаття. При цьому треба розуміти, що для кожної жінки цей момент індивідуальний: деколи відчуття виникають через 7-10 днів після з’єднання яйцеклітини і сперматозоїда ще до очікуваної менструації, а іноді й на тлі затримки менструації через 15-20 днів від зачаття жінка нічого не відчуває.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.