Яка відмінність вагітності у більш пізньому віці?

Яка відмінність вагітності у більш пізньому віці?
Яка відмінність вагітності у більш пізньому віці?
Багато сучасних жінок настільки зайняті своєю кар’єрою або намагаються пожити для себе, що відкладають народження дитини до останнього моменту. Але чи завжди це безпечно?

За статистикою, жінки, яким за 35 років, народжують дітей з синдромом «Дауна». Адже жіноче здоров’я з роками не поліпшується, а навпаки. Організм її схильний до дуже сильних змін, а яйцеклітина зберігає інформацію про всі хвороби, які жінка перенесла за весь період свого життя. Так що, чим старше ви стаєте, тим більше інформації накопичується в яйцеклітині. Пізня вагітність зазвичай протікає з різними ускладненнями, дуже часто вона буває недоношеною або навпаки, переношеною. Також можуть виникнути неприємності, коли ви будете народжувати, тому що з віком тканини організму вже не такі еластичні, що може стати причиною повного відкриття родового каналу. Якщо таке відбувається, дитина може померти на заключному етапі пологів.

Ризик мимовільного переривання вагітності також дуже високий при пізній вагітності, так як яйцеклітина також старіє, і у дитини можуть бути різні генетичні порушення. З віком зростає ймовірність проблем із зачаттям, так як кількість овуляцій зменшується. І все-таки, є величезна кількість жінок, які народили в пізньому віці абсолютно здорових дітей. Головне, в якому стані ваш організм і ваше здоров’я.

У вагітності в більш пізньому віці є і ряд переваг. Найголовнішим є усвідомленість. До народження дитини ставляться з величезною радістю і без всяких сумнівів. Адже, за словами лікарів, жінка фізично готова до народження дитини вже в 22 роки, але дійсно вона готова до появи малюка в її житті тільки через 10 років, саме тоді з неї вийде відмінна мама.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.