Вибір ліжечка для дитини – на що варто звернути увагу

Вибір ліжечка для дитини - на що варто звернути увагу
Вибір ліжечка для дитини – на що варто звернути увагу
Перш ніж підійде час пологів, багато мам намагаються придбати все необхідне, що потрібно на перший час для комфорту свого новонародженого малюка. В перші кілька місяців, дитинка практично весь час проводить у сні, тому найбільш уважно, слід підійти до вибору ліжечка для дитини. Ви обов’язково повинні вирішити для себе, з якими додатковими функціями хочете придбати ліжечко, тому як зараз є безліч варіантів, наприклад, ліжко-пеленальний столик, комод-ліжко, ліжка з висувними шухлядками, ліжко-колиска та інші. Не мало важливе значення при виборі дитячого ліжечка має розмір кімнати, в якій вона знаходитиметься. Якщо місця в ній мало, можна купити-ліжко манеж або ліжко-колиску, тому що вони досить компактні і просто пересуваються в потрібному напрямку. Асортимент величезний, знайти потрібне ліжечко не складе труднощів, але є нюанси, на які обов’язково варто звернути підвищену увагу.

    1. Ліжечко, обов’язково повинне бути виготовлене з натуральних матеріалів – ніякого пластику, хімічних компонентів і неякісного виготовлення – цим меблям, буде довірено найдорогоцінніше, сон, а значить і здоров’я вашої дитини. Обов’язково перевірте, щоб від ліжечка не виходило запаху лакофарбових матеріалів, ніщо не повинно відбитися на вашому малюку.

    2. Перевірте ліжечко, що вам сподобалося на міцність і стійкість. Діти дуже швидко ростуть, тому, коли дитина почне вставати і ходити, ліжечко повинно, як і раніше залишатися для нього безпечним і надійним місцем.

    3. Зверніть увагу на те, що стінки ліжечка повинні бути виготовлені з дерева – краще виключити сітки або прути, бо діти пізнають світ, а їх крихітні пальчики можуть поранитися навіть від самих безневинних предметів. Краще буде, якщо стінка буде відкидна, таким чином вам буде набагато зручніше діставати своє чудо, а також можна буде поставити ліжечко біля свого ліжка і, тим самим, уникнути регулярних нічних підйомів.

    4. Обов’язково, ретельно підбирайте і наповнення для ліжечка – матрацик з натуральних матеріалів, бажано середньої жорсткості, подушечка також середньої жорсткості – пласка. Не варто купувати дитячі товари на масових ринках, там ви не зможете бути впевнені ні в якості, ні в надійності придбаних товарів. Звертайтеся в спеціалізовані дитячі магазини, які допоможуть вам зробити правильне рішення і підібрати тільки найкращі товари, для найважливішого чоловічка у вашому житті.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.