Вагітною бути не страшно?

Вагітною бути не страшно?
Вагітною бути не страшно?
Вагітність – найпрекрасніший час в житті будь-якої жінки. Це постійне відчуття радості, що в тобі зародилося і росте нове життя. Вагітність це і радість продовження, так як народження дитини робить нас вічними, так як з покоління в покоління триває ця нескінченна лінія життя, що зароджується. Але крім радості і наснаги вагітність – це час сумнівів, страхів і тривог. Лякає невідомість і страх заподіяти шкоду маленькому.Не варто переживати і нарощувати в собі страхи, навколо досить багато людей, які пережили подібне, а різні FAQ по вагітності, всякі поради рідних і близьких, форуми в інтернеті розвіють ваші сумніви. Не зайвим буде і відвідування курсів для вагітних, програми «Внутрішньоутробна педагогіка», де вас будуть оточувати такі ж стурбовані матусі, або ті, хто вже позбувся помилкових тривог.

Природа – теж мати

Довіртеся природі, вона досить подбала, щоб ваш малюк зростав, розвивався і був здоровим. Але не потрібно покладатися тільки на природу, від здоров’я мами, насамперед, залежить нормальний перебіг вагітності і успішні пологи. Різні F.A.Q. по вагітності, всякі поради в школі для вагітних, програма «Внутрішньоутробна педагогіка», медичні працівники та наукові світила одностайно стверджують, що під час вагітності варто відмовитися від шкідливих звичок. Звичайно, головний упор робиться на курінні та споживанні алкоголю, але це лише мала частина згубних пристрастей, які можуть нашкодити малюкові. Ось, що повинно турбувати вас найбільше – стреси, шуми, екологія та багато іншого, і у ваших силах захистити дитя від агресивного світу.

Пологи з чоловіком «за і проти»

У вашій нелегкій справі – виношуванні вагітності, ви зовсім не самотні, у вас є надійний і сильний соратник і захисник – батько дитини. Сучасна медицина дала майбутнім мамам унікальну можливість розділити цю радість – народження дитини разом з чоловіком. На форумах активно обговорюється тема – пологи з чоловіком «за і проти», і неспроста, так як більша частина жінок, які народжували з чоловіком відзначають особливу підтримку, турботу, участь батька дитини не тільки при пологах, але і в подальшому вихованні та догляді за немовлям. Присутність рідної та близької людини в цей непростий момент позитивно позначається на сімейних відносинах, і прикладів цьому маса. Навіть знаменитості активно підхопили і пропагують спільні пологи. З такою підтримкою всі хвилювання і страхи випаровуються.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.