Вагітність влітку: чого побоюватися і як себе вести

Вагітність влітку: чого побоюватися і як себе вести
Вагітність влітку: чого побоюватися і як себе вести
Безумовно, погоди поганої не буває і в кожній порі року є своя принадність. У вагітних жінок ставлення до пори року особливе. Це пов’язано з багатьма факторами. Хтось не дуже любить зиму на останніх місяцях вагітності, тому що крім власної ваги доводиться істотно утеплятися. Деякі побоюються весни, на яку припадає найбільша кількість вірусних інфекцій. Але всі однозначно люблять літо, так як багато сонця, повітря, ароматів і свіжих фруктів і овочів. Багатьох особливо приваблює берег блакитного моря, пекуче сонце і достаток зелені. Однак не варто забувати, що саме влітку необхідно бути максимально обережним під час вагітності і підійти до питання відпочинку та прогулянок на сонці з усією відповідальністю.

Різні F.A.Q. по вагітності, всякі поради знавців та рекомендації фахівців настійно не рекомендують вагітним жінкам перебувати тривалий час на яскравому сонці. Незважаючи на той факт, що саме сонце є важливим джерелом піднесеного настрою та позитиву, і завдяки сонцю наш організм активізує вироблення вітаміну D, з яскравим світилом треба бути насторожі, особливо вагітним жінкам. Звичайно, чудово буде річним теплим вечором прогулятися по берегу озера або парку, розповідаючи малюкові про принади природи, як рекомендує «Внутрішньоутробна педагогіка». Але в прийомі сонячних ванн необхідно знати міру, тому що занадто пекуче і яскраве сонце може заподіяти шкоду не тільки вашій красі і здоров’ю, а й беззахисному від сонячних променів організму малюка.

У ході тривалих досліджень було виявлено, що надмірне перебування на сонці опівдні може обернутися для вагітної жінки активною появою пігментних плям. А знижене вироблення шкірного сала під час вагітності залишає шкіру без належного захисту. Надлишок сонця може призвести до виникнення варикозного розширення вен, і інших захворювань, набагато серйозніших. Якщо жінка піклується про свою красу і зовнішній вигляд, як під час вагітності, так і після неї, слід звести до мінімуму перебування на полуденному сонці. Тільки підтримку здоров’я шкіри дозволить виключити необхідність гарячково шукати поради – «Як позбутися від пігментних плям?», «Креми від розтяжок і як від них позбутися (розтяжок)», «Чим лікувати обгорілу шкіру?».

Як використовувати вільний час в декреті влітку

Для зведення до мінімуму ризиків ураження шкірного покриву сонячними променями, слід запам’ятати, що оптимальний час для прогулянок під літніми сонячними променями в період до десяти годин ранку і після п’яти годин вечора. Гуляйте, дихайте повітрям, плавайте (тільки в чистих водоймах), співайте малюкові, як рекомендує «Внутрішньоутробна педагогіка», слухайте музику в літніх театрах. Тільки тоді у вас не виникне питання – як використовувати вільний час в декреті. У багатьох літо асоціюється з морем і сонцем. Якщо у вас є можливість відвідати морське узбережжя, дотримуйтеся тільки ранкового та вечірнього режиму прогулянок. Для малюка не настільки важливо місце відпочинку мами, йому набагато корисніше здорова екологія, фрукти і овочі, а ще – заспокійлива тиша. Заміська дача, м’який клімат, чисте повітря цілодобово і прогулянки по парку або лісі для дитини важливіше комфорту новомодних галасливих і багатолюдних курортів.

Різні F.A.Q. по вагітності, всякі поради знавців і фахівців з проблем шкіри рекомендують, особливо в літній час, захищати шкіру вагітних спеціальними кремами від сонця. Звичайно це не 100% захист і не панацея, яка дозволить вам після нанесення гуляти під палючим сонцем. Але від сильних опіків вони все-таки вбережуть. Навіть якщо у вас виникла гостра необхідність вийти в невизначену годину на прогрів, найкраще прикрити відкриті ділянки шкіри світлою легкою та натуральною тканиною, наприклад палантином, і не забудьте про сонячні окуляри. По можливості намагайтеся шукати тінь на ділянках вашого шляху.

Варто звернути увагу, що тривалі поїздки на транспорті під час літньої спеки небажані, але якщо ви вже вийшли в декретну відпустку, вибір пологового будинку вже зроблений, питання – пологи з чоловіком «за і проти» вже вирішене, а все необхідне до пологів куплено, то приємний відпочинок у колі рідних і близьких вам зовсім не завадить. Дуже скоро вам доведеться пройти нелегке випробування, і цей заслужений відпочинок повинен бути присвячений малюкові, здоров’ю мами, спілкуванню з рідними та близькими, літу, сонцю, позитиву.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.