Вагітність і забобони пов’язані з кладовищем і похоронами

Вагітність і забобони пов'язані з кладовищем і похоронами
Вагітність і забобони пов’язані з кладовищем і похоронами
Вагітність є, мабуть, самим відповідальним періодом у житті жінки. Всі 9 місяців вагітна намагається повноцінно і збалансовано харчуватися, вести правильний спосіб життя, приймати вітаміни і своєчасно відвідувати гінеколога для контролю за станом своєї майбутньої дитини. Однак часто багато суперечок і сумнівів в життя вагітної жінки вносять народні прикмети. Навіть якщо жінка до цього не вірила в чорну кішку, то під час вагітності материнський інстинкт і зміна гормонального фону змушують замислитися над багатьма народними застереженнями.

Потойбічний світ

Особливо насторожено жінки ставляться до прикмет, пов’язаних з душами померлих людей. Літні люди стверджують, що кладовище і похорони – не самі підходящі місця для вагітних, але чи вміють ці судження під собою матеріальну основу?

Чи можна вагітним ходити на цвинтар?

З приводу прикмети про відвідування вагітною кладовища існує кілька думок. Церква стверджує, що у відвідуванні кладовища немає нічого страшного, оскільки дитина перебуває в утробі матері, а значить, захищена нею. А ось маги протилежної думки. Крім того, що кладовище є ідеальним місцем для магічних ритуалів, пов’язаних з життям і смертю, воно наповнене надтонкої матерією – душами померлих, які постійно потребують своєї матеріалізації. Крім цього маги стверджують, що вагітна не може енергетично захистити дитину, оскільки її життєва енергія ослаблена через необхідність забезпечувати одночасно два організму.

Чи можна вагітним бути присутнім на похоронах?

Ця прикмета також трактується двояко представниками церкви і магії. Маги наполягають на небезпеку в першу чергу для плода, а от церква дозволяє попрощатися з небіжчиком, щоб потім совість не мучила про незроблений вчинок. Хоча церковнослужителі роблять акцент на тому, що необов’язково перед труною прощатися з небіжчиком, досить зробити подумки і з Богом у серці. Тому може, варто над цим замислитися?Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.