Що взяти з собою в лікарню на збереження вагітності?

Що взяти з собою в лікарню на збереження вагітності?
Що взяти з собою в лікарню на збереження вагітності?
При виникненні необхідності госпіталізації під час вагітності для її збереження, жінка завжди дуже переживає і не може зібратися думками. Тому, краще підготуватися до такої ситуації заздалегідь, щоб потім зібрати всі необхідні речі було легше.

1) Необхідно взяти одяг. Правда, є лікарні, в яких крім нижньої білизни і бандажа нічого не треба, але більшість лікарень дозволяють приносити з собою одяг. З одягу вам може знадобитися: нічні сорочки або піжами, халати, бандаж, нижня білизна, тапочки.

2) Засоби особистої гігієни. Необхідно взяти три рушники, два маленьких і один великий, зубну пасту і щітку, туалетний папір, мило, серветки, необхідні вам креми. Якщо у вас є кровотеча, потрібно взяти прокладки, також не забудьте про щоденні прокладки. Щоб не запускати свою зовнішність – візьміть набір для манікюру.

3) Їжа. Якщо у вас є надлишкова вага або проблеми з системою травлення, то краще нічого, крім негазованої мінеральної води, з собою не брати. Лікарняне харчування підходить для жінок з такими проблемами. Якщо у вас ніяких проблем немає, беріть з собою соки, фрукти, горіхи, шоколад і т.п. Тобто ті продукти, які не псуються.

4) Щось для дозвілля. Для того щоб вам не стало нудно, візьміть з собою журнали, книги, кросворди. Якщо ви любите в’язати, візьміть з собою бавовняні нитки. Дозволяється взяти ноутбук, МП3 плеєр, телефон, а також прихопіть фотоапарат.

5) Документи. Мабуть, найголовніше. Список ви можете дізнатися в тому пологовому будинку, в який ви будете лягати, тільки дізнатися потрібно заздалегідь. Підготувати документи теж краще завчасно, щоб потім не шукати їх довго.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.