Що подарувати медичному персоналу при виписці з пологового будинку?

Що подарувати медичному персоналу при виписці з пологового будинку?
Що подарувати медичному персоналу при виписці з пологового будинку?
При виписці з пологового будинку багатьом батькам дуже хочеться віддячити медичний персонал за допомогу, надану породіллі. Які подарунки дарувати, а які не варто?

Я вважаю, що вдячність – це справа добровільна і суто особиста. Далеко не кожен лікар або медсестра працює заради подяки в конверті. Але все ж традиція дякувати людині, благополучно прийнявшій пологи, пішла спрадавна і ми слідуємо їй донині.

Кілька слів про цукерки та алкоголь

Найчастіше при виписці медсестрі, яка одягає дитини і передає в руки батькам, дарують коробку цукерок і пляшку шампанського або коньяку. Далеко не кожна жінка в століття дієт і стрункості їсть тонами солодке або п’є літрами алкоголь. Тільки подумайте скільки цукерок і алкоголю медсестра, яка, можливо, сама ще дитина, отримує за день. Адже виписка з пологових будинків – це справжнісінький «конвеєр». Якщо ви просто хочете надати знак уваги, то цукерки та алкоголь – це те, про що можна згадати в останню чергу. Так, за відсутності фантазії або нестачі часу на роздуми – все-таки можна, але краще пакет фруктів. А при хороших фінансових можливостях оформите кошик з фруктами для персоналу.

Що стосується лікарів, то алкоголем їх здивувати складно, навіть найдорожчим і елітним, будь то коньяк Hennessy або не найдорожчий, але популярний віскі Johnie Walker. Але, якщо є велике бажання, щоб лікар випив за здоров’я новонародженого, то презентуйте алкоголь орієнтуючись на статеву приналежність. Жінкам вино або шампанське, чоловікам – коньяк або віскі. Лікаря, як правило, дякують грошима. У наш час це вважається нормою. Причому деякі фахівці самі призначають собі ціну, але безпосередньо рідко її озвучують. Що стосується бригади, приймаючої пологи, то на наступний день їх можна вже і не зустріти. А ці люди, як ніхто інший заслуговують вашої вдячності. Якщо заздалегідь не вдалося підготувати для них подарунки, то в такому випадку з положення виходять також за допомогою грошей.

Чай кава

Кожний мій ранок починається з чашки ароматної кави або терпкого чаю. Думаю, що я така не одна. Точно знаю, що самий «ходовий товар» в лікарнях, так, і взагалі, в будь-якій установі – це чай, кава. Ці напої п’ють практично всі, але у них є одне не дуже приємна властивість – швидко закінчуватися, тому цей подарунок не буде зайвим і сприйметься з вдячністю. Кава марки Lavazza або Blaser Cafe стануть приємним і солідним подарунком (або доповненням до нього) як для лікаря, так і для медсестер.

Невеликі презенти

Що можна під цим мати на увазі? Якщо говорити про медсестер, то можна подарувати креми для рук, гелі для душу. Ними користуються практично всі. Звичайно, ризикувати з декоративною косметикою або кремами для обличчя не варто. Це вже справа смаку, потреб і можливостей кожного індивідуально. Якщо дозволяють фінансові можливості і хочеться подарувати саме подарунок, а не просто «сунути» конверт з грошима, то хороший варіант – сертифікат в магазин косметики, парфумерії, нижньої білизни (це для жінок). Потрібні подарунки – набори банних або кухонних рушників, невеликі чайні або кавові сервізи, посуд, вази, але такі подарунки зараз мало хто робить, адже це справа смаку.

Квіти

Чи є необхідність у квітах для персоналу? Багато хто, як кажуть, по-старому не уявляють собі виписки з пологового будинку без букета. Зараз ця традиція не настільки популярна. Самі посудіть, лікаря квітами не здивуєш, а медсестри охочіше б отримували якісь потрібні подарунки, ніж букети, які в’януть в той же день. Думаю, що якщо ваш чоловік або родичі приїдуть за вами без квітів для персоналу, то навряд чи це когось розчарує.

А взагалі, дарувати можна – що душі завгодно. Фінансові можливості у всіх людей різні, а ось відчуття подяки розвинене далеко не у всіх. Якщо коштів не так багато, а висловити свою вдячність хочеться, то не соромтеся віддячити лікарів і медсестер яблуками зі свого саду або ромашками, вирощеними на власній клумбі. У кожному разі, будь то подарунки дорогі чи ні, головне, щоб вони дарувалися від душі, зі словами подяки.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.