Краса вагітних, про що варто пам’ятати?

Краса вагітних, про що варто пам'ятати?
Краса вагітних, про що варто пам’ятати?
Дуже часто вагітні жінки так сильно захоплюються вивченням вагітності, що забувають стежити за собою і роблять велику помилку. Ніколи не забувайте про косметику, підбирайте правильний крем, щоб приховати пігментні плями, а якщо у вас фарбоване волосся, обов’язково стежте за тим, щоб відросші коріння вчасно були підфарбовані. Пам’ятайте, що поруч з вами знаходиться ваш чоловік, який завжди буде звертати увагу на вашу зовнішність. Чоловікам завжди хочеться бачити поруч із собою красиву і доглянуту жінку, навіть якщо вона вагітна. Інакше вони стають неуважними і не піклуються про вас.

Обов’язково стежте за станом своєї шкіри в період вагітності, так як вона переживає сильний стрес в період вагітності. Вага у вагітних зростає, так як у них збільшується живіт і груди, тому потрібно попереджати появу розтяжок і рубців. Для того щоб на грудях не з’явилися розтяжки, придбайте спеціальну білизну для вагітних, а для запобігання розтяжок на животі носіть спеціальний допологовий бандаж, який підтримуватиме ваш живіт. Запобігти появі розтяжок набагато легше, ніж потім від них позбавлятися. З 22-го тижня робіть м’який пілінг спеціальними скрабами, після пілінгу наносьте крем, робити це потрібно 2 рази на тиждень.

Дуже важливо стежити за своєю вагою. Думка, що вагітна повинна харчуватися за двох – помилкова. Вагітна повинна споживати в добу не більше 3000 ккал. Не переїдайте, це призведе до здуття живота. Прагніть обмежувати себе в поїданні солодкого, тому що від цього ви дуже швидко наберете вагу. А зайва вага – це також основна причина появи розтяжок і важких пологів. Влітку обов’язково перед виходом на сонце користуйтеся сонцезахисними кремами для обличчя і тіла, щоб у вас не з’явилося пігментних плям. І запам’ятайте, що ваша зовнішність безпосередньо залежить від того, як ви за нею стежте!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.