Як правильно приймати медичні препарати під час вагітності?

 Як правильно приймати медичні препарати під час вагітності?
Як правильно приймати медичні препарати під час вагітності?
Кожна вагітна знає, що фармакологічні лікарські препарати в більшості випадків негативно впливають на стан плода, тому приймати їх потрібно тількив в крайній необхідності.

Чи можуть ліки бути абсолютно безпечним?

Ліки – речовина, яка призначена для лікування або профілактики того чи іншого патологічного стану організму.

Для профілактики найбільш часто використовуються синтетичні вітаміни і полікомпонентні мінеральні комплекси. Але навіть такі, здавалося б, безпечні препарати вагітні повинні приймати тільки за призначенням лікаря.

Окремо варто звернути увагу на безпеку прийому лікарських препаратів, які жінки звикли приймати в випадку розвитку хвороби. Якщо до вагітності жінка могла приймати препарати на власний розсуд, не звертаючи уваги на протипоказання і побічні дії, то, перебуваючи в цікавому положенні, вона повинна повинно особливо уважно ставитися до стану свого здоров’я і прийнятою дозою фармакологічних засобів.

Тісний зв’язок між жінкою і плодом здійснюється через пуповину. Всі речовини з крові матері через плаценту надходять в організм плода. Після прийняття ліків, вони всмоктуються в ШКТ жінки і в тій же концентрації проникає в кровоносну систему плоду. Особливо небезпечні будь-які медикаменти у першому триместрі, оскільки саме в цей час клітини нового організму діляться і диференціюються, утворюючи органи і системи.

Якщо без медикаментів не обійтися…

Проте в деяких випадках обійтися без медичних препаратів не можна. Причиною цьому є не тільки зміна самопочуття вагітної, але і порушення стану дитини, в результаті надходження в її організм біологічно активних речовин, токсинів і антитіл, які виробляються імунною системою вагітної при бактеріальних і вірусних захворюваннях. Але варто пам’ятати, що у невідкладних випадках самолікуванням займатися не можна. Курс лікування повинен призначатися і контролюватися виключно ведучим лікарем.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.