Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Як правильно приймати медичні препарати під час вагітності?

 Як правильно приймати медичні препарати під час вагітності?
Як правильно приймати медичні препарати під час вагітності?
Кожна вагітна знає, що фармакологічні лікарські препарати в більшості випадків негативно впливають на стан плода, тому приймати їх потрібно тількив в крайній необхідності.

Чи можуть ліки бути абсолютно безпечним?

Ліки – речовина, яка призначена для лікування або профілактики того чи іншого патологічного стану організму.

Для профілактики найбільш часто використовуються синтетичні вітаміни і полікомпонентні мінеральні комплекси. Але навіть такі, здавалося б, безпечні препарати вагітні повинні приймати тільки за призначенням лікаря.

Окремо варто звернути увагу на безпеку прийому лікарських препаратів, які жінки звикли приймати в випадку розвитку хвороби. Якщо до вагітності жінка могла приймати препарати на власний розсуд, не звертаючи уваги на протипоказання і побічні дії, то, перебуваючи в цікавому положенні, вона повинна повинно особливо уважно ставитися до стану свого здоров’я і прийнятою дозою фармакологічних засобів.

Тісний зв’язок між жінкою і плодом здійснюється через пуповину. Всі речовини з крові матері через плаценту надходять в організм плода. Після прийняття ліків, вони всмоктуються в ШКТ жінки і в тій же концентрації проникає в кровоносну систему плоду. Особливо небезпечні будь-які медикаменти у першому триместрі, оскільки саме в цей час клітини нового організму діляться і диференціюються, утворюючи органи і системи.

Якщо без медикаментів не обійтися…

Проте в деяких випадках обійтися без медичних препаратів не можна. Причиною цьому є не тільки зміна самопочуття вагітної, але і порушення стану дитини, в результаті надходження в її організм біологічно активних речовин, токсинів і антитіл, які виробляються імунною системою вагітної при бактеріальних і вірусних захворюваннях. Але варто пам’ятати, що у невідкладних випадках самолікуванням займатися не можна. Курс лікування повинен призначатися і контролюватися виключно ведучим лікарем.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.