Чи небезпечна молочниця для вагітних?

Чи небезпечна молочниця для вагітних?
Чи небезпечна молочниця для вагітних?
Молочниця – це досить поширене захворювання серед жінок. Про це захворювання чула практична кожна дівчина, і мало того, навіть стикалася з ним. Серед вагітних жінок молочниця є досить частим захворюванням, так як їх організм і імунітет в цей період дуже слабшають і грибок, під назвою «кандида» дуже легко проникає в їх організм. Основними симптомами грибка молочниці, або кандидозу, є білі сирні виділення, мають неприємний кислий запах, а також вони супроводжуються сильною сверблячкою.

Як будь-яка інфекція, молочниця також має негативний вплив на плід і на вагітність в цілому. Молочниця може стати причиною ерозії матки, що в свою чергу може викликати ускладнення при пологах, так як еластичність піхви втрачається, і викликати зовнішні і внутрішні його розриви. Також молочниця заподіює величезний дискомфорт мамі. Дуже небезпечна молочниця ще тим, що вона може передатися вашій дитині, якщо ви не будете її своєчасно лікувати. Наприклад, якщо дитина заразиться молочницею, то вона може з’явитися у нього в ротику, а це дуже ускладнить процес годування дитини. Така хвороба у дітей називається кандидозний стоматит, і визначити її можна вже на другому тижні після пологів.

Якщо ви не звернетеся вчасно до лікаря і не вилікуєте свою молочницю, то результат може бути найтрагічнішим, ваш малюк може померти, бо всі його ще не достатньо сильні органи можуть бути інфіковані кандидозом. Лікування будь-якої інфекції дуже важливо і необхідно на самих початкових її проявах. Якщо ви хочете народити здорового малюка, без відхилень і вад, ніколи не відкладайте лікування і відразу звертайтеся до лікаря.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.