Які симптоми і причини позаматкової вагітності?

Які симптоми і причини позаматкової вагітності?
Які симптоми і причини позаматкової вагітності?
Вагітність починається з того, що запліднена яйцеклітина проникає по матковій трубі в матку і там прикріплюється. Такий процес зветься «імплантацією». Бувають випадки, коли яйцеклітина вибирає неправильне місце для кріплення, це може бути як маткова труба, так і яєчник. Такі випадки лікарі називають «позаматковою вагітністю.

Ознаки позаматкової вагітності

Позаматкова вагітність рідко відрізняється від нормальної. Симптоми у неї такі ж, тобто затримка менструації, токсикоз або збільшення грудей. Але є деякі відхилення, наприклад, при затримці можуть виділятися мажучі виділення з домішками крові, але такі ознаки можуть бути і у випадку, якщо ваша нормальна вагітність перервалася.

Трапляється таке, що менструальний цикл настає без затримок, але місячні не такі рясні, як завжди, а точніше, більш убогі. Також позаматкова вагітність супроводжується такими ознаками, як біль внизу живота. Цей біль локалізується в тому місці, куди прикріпилась запліднена яйцеклітина.

Причини позаматкової вагітності

Найголовнішою причиною появи позаматкової вагітності є перенесене запалення органів малого таза. Це, в свою чергу, може призвести до зміни роботи і будови стін маткових труб. Їх скорочувальна здатність втрачається, і вони не в змозі транспортувати запліднене яйце в матку.

Також причинами можуть стати такі фактори, як зміна властивостей заплідненої яйцеклітини, особливості будови внутрішніх органів, наприклад, довгі маткові труби або недорозвинена репродуктивна система. У жінок, які для того, щоб завагітніти, вдаються до штучного запліднення, також спостерігається позаматкова вагітність.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.