Виділення у вагітних, чи нормально це?

Виділення у вагітних, чи нормально це?
Виділення у вагітних, чи нормально це?
У всіх вагітних жінок бувають виділення, але які з них вважати нормальними, а в разі яких варто бити тривогу? До 12 тижня вагітності виділення у жінки повинні мати в’язку консистенцію і мати матовий білий колір. Починаючи з 13-го тижня, посилюється вплив естрогенів, і завжди виділення змінюються по консистенції, стаючи більш тягучими, ряснішими і вони стають більш рідкими. Якщо при виділеннях ви не відчуваєте неприємного запаху, сверблячки статевих органів або печіння, значить у вас все нормально.

Не лякайтеся, якщо побачите блідо-рожеві виділення, вони можуть з’являтися у вас в ті дні, коли повинна бути менструація. Якщо ж ваші виділення мають відштовхуючий запах, помінявся їх колір або вони стали дуже рясними, вам варто звернутися до лікаря. Найчастіше такі виділення є ознакою інфекцій або грибків, таких, як кандида. Якщо ж у вас є такі грибки, як стафілокок або кишкова паличка, ваші виділення стануть жовтими, іноді з піхви може виділятися гній. У таких випадках медикаментозне втручання необхідне.

Дуже небезпечні виділення з домішками крові або коричневі виділення. У вас може бути загроза викидня або позаматкової вагітності. Найчастіше такі виділення спостерігаються на першому триместрі вагітності, коли яйцеклітина ще недостатньо сильна і насилу утримується в матці. Якщо ваші кров’янисті виділення переростають в сильну кровотечу, то зупинити їх можна тільки шляхом переривання вагітності. Якщо ви помітили виділення з домішками крові у 2-му чи 3-му триместрі, це може означати те, що у вас неправильно розташована плацента, а якщо колір виділень яскраво-червоний, це говорить про те, що плацента відшарувалася. Поява кровотечі на пізньому терміні вагітності вимагає негайної госпіталізації та лікування. У будь-якому випадку, якщо у вас з’являються підозрілі на ваш погляд виділення, повідомляйте про них лікаря і не займайтеся самолікуванням.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.