Вагітність та церковні таїнства: відвідування церкви, вінчання і хрещення

Вагітність та церковні таїнства: відвідування церкви, вінчання і хрещення
Вагітність та церковні таїнства: відвідування церкви, вінчання і хрещення
Християнство – основна віра в нашій країні, тому у жінок в положенні часто виникають питання з приводу відвідування церкви і таїнств, які там відбуваються. Хтось стверджує, що вагітним не можна ходити до церкви, а тим більше брати участь у хрещенні дитини або вінчанні, вважаючи, що в церкві жінка може зустрітися з «чорними» силами. Однак є й ті, які спростовують ці забобони.

Вагітність та відвідування церкви

Жінкам у положенні не варто слухати нікого стороннього. Церковні служителі запевняють, що ходити вагітним у церкву можна. Якщо жінка хоче зайти до церкви, висповідатися, відстояти службу або просто поставити свічку, то їй нічого не перешкоджає це зробити. Навіть, навпаки, священнослужителі кажуть, що позитивні емоції, які людина отримує, перебуваючи в стінах церкви, обов’язково передаються дитині в утробі матері. Питання може виникнути в іншому: наскільки легко жінка може перенести тривале служіння, адже іноді вагітної важко довго стояти в непровітрюваному задушливому приміщенні. Тому під час відвідування церкви жінка повинна орієнтуватися на своє самопочуття.

Вінчання під час вагітності

Існує омана про те, що вінчатися, будучи в положенні, не можна. Це не так. Якщо дитина зачата в офіційному шлюбі, то на ньому немає ніякого гріха. Деякі християни навіть стверджують, що якщо Бог нагородив жінку вагітністю, значить, вона гідна його благословення.

Вагітність і хрещення

Іноді вагітним жінкам пропонують хрестити дитину, але у них виникає питання: чи дозволено це робити, і чи не зашкодить хрещення однієї дитини на енергетичному рівні плоду в утробі?

Церковні служителі запевняють, що хрестити вагітним можна. Це ніяк не відбивається на майбутній дитині, а позитивні емоції від таїнства можуть додати духовних сил жінці, що, безсумнівно, піде на користь її дитині.

Християнство розцінює вагітність як вищий господній дар, тому у церкви та її служителів немає ніяких обмежень і заборон по відношенню до вагітної жінки. Якщо жінка вважає за потрібне відвідувати церкву, то може це робити, не слухаючи ніяких домислів і забобонів.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.