Татуаж, татуювання і пірсинг під час вагітності

Татуаж, татуювання і пірсинг під час вагітності
Татуаж, татуювання і пірсинг під час вагітності
Під час вагітності дівчата продовжують стежити за красою свого тіла, а часом навіть вирішуються внести до нього зміни нанесенням татуажу або проколом деяких частин тіла – пірсингом.

Пірсинг і вагітність

Пірсинг в даний час придбав велику популярність серед молоді. Часто дівчата в положенні також не хочуть відставати від моди і спалахують бажанням носити прикраси в якій-небудь частині тіла, наприклад, пупку, брови або соску. Однак перед тим як зважитися на такий крок необхідно оцінити небезпеку пірсингу для вагітних.

Гінекологи не рекомендують робити пірсинг жінкам в положенні і для цього є кілька підстав.

  • Процедура проколу болюча і тому гормон болю може негативно відбитися на стані плода і викликати загрозу переривання вагітності. Тому якщо дівчина хоче зробити пірсинг, то краще почекати з цією затією до кінця вагітності.
  • Імунітет під час вагітності знижується, тому ймовірність інфекційного запалення місця проколу значно збільшується.
  • Пірсинг пупка травматичний. Крім цього розтягування шкіри живота в результаті стрімкого зростання матки може потворно розтягнути прокол, роблячи його не красивим.
  • Пірсинг сосків здатний порушувати цілісність молочних проток і порушувати процес грудного вигодовування.
  • Якщо пірсинг вже існує, то на час вагітності гінекологи рекомендують більш ретельно доглядати за ним, віддавати перевагу прикрасам з гіпоалергенних металів. При пірсингу статевих органів перед пологами варто видалити сережку, оскільки вона є джерелом інфекції і може стати причиною розриву родових шляхів. Прикраси в сосках будуть заважати дитині смоктати груди, тому їх також потрібно видалити.
  • Перед пологами необхідно видалити всі прикраси з тіла – привиникненні ускладнень в пологах вони можуть перешкоджати наданню невідкладної медичної допомоги.

Татуаж і татуювання під час вагітності

Татуаж і татуювання під час вагітності
Татуаж і татуювання під час вагітності
Більшість гінекологів рекомендують вагітним утриматися від татуажу. Основні причини заборони полягають у фізіологічних особливостях організму у зв’язку з цікавим положенням жінки.

  • Основна причина, по якій гінекологи проти татуажу – це больові відчуття. Особливо небезпечна дія болю на організм жінки в першому триместрі, а також за наявності випадків підвищення артеріального тиску.
  • Якщо навіть біль не страшна, то слід врахувати і факт гіпераллергізаціі вагітної жінки. Введений пігмент може викликати алергічну реакцію, яка здатна негативно позначитися на стані плода.
  • Введення пігменту супроводжується порушенням цілісності шкірних покривів і може призвести до інфікування місця татуажу і тривалого загоєння рани.
  • Крім цього під час процедури через напруження і переживання майбутня мама може відчути себе погано або втратити свідомість. Природно, що закінчувати роботу після такого не захоче ні один майстер.

Як татуаж, так і татуювання гінекологи не рекомендують робити під час вагітності. Але якщо дівчині дуже хочеться якось модифікувати своє тіло, то перед відвідуванням салону варто проконсультуватися з гінекологом і отримати від нього схвалення на такі процедури.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.