Що потрібно взяти в пологовий будинок для новонародженого

Що потрібно взяти в пологовий будинок для новонародженого
Що потрібно взяти в пологовий будинок для новонародженого
У пологовий будинок з собою необхідно брати не тільки речі та засоби гігієни для вас, вам необхідно подумати про вже народжену дитину. Вашому маленькому потрібен буде одяг, попередньо випраний і випрасуваний. Уточніть у вашому пологовому будинку, що вам може знадобитися для догляду за новонародженим, і що потрібно буде для його виписки.

Якщо у вашому пологовому будинку можна передавати одяг для дитини в пологовий зал, зберіть його окремо. Покладіть туди підгузник, 2 пелюшки, бодік, комбінезон з легкої натуральної тканини, носочки, чепчик, ковдру. Знову ж, в тому пологовому будинку, в якому ви плануєте народжувати, необхідно уточнити, чи немає у них заборони на дитячі речі, принесені з собою. Тому що деякі пологові будинки це забороняють, в деякі можна приносити тільки підгузники, а в третьому, зазвичай це приватні і дорогі пологові будинки, дітей одягають «з голочки», так що вам не доведеться з собою нічого возити.

Отже, нижче представлений список того, що потрібно взяти в пологовий будинок для новонародженого:

  ● Упаковка памперсів. В аптеці попросіть, щоб вам дали памперси саме для новонароджених.
  ● Бавовняні сорочечки або боді, шви повинні бути обов’язково назовні – 3-4 штуки.
  ● Байкові або фланелеві кофтинки з довгими рукавами – 2 штуки.
  ● Повзунки, які застібаються на плечах. Розмір підгузників залежить від того, яка вага у вашої дитини: 3-3,5 кг – 56р-р; 3,5-4 кг – 58 р-р; від 4-х і більше – 62 р-р – також 2 штуки.
  ● 2 теплі пелюшки.
  ● Спеціальні закриті рукавички та шкарпетки.
  ● Шапочка, без шнурків.
  ● Чепчик.
  ● Невелику байкову ковдру, розмір 90 * 90 см.
  ● Ватні диски, щоб ви могли ними протирати маленькому обличчя або змащувати дитину маслом.
  ● Відповідно, спеціальне дитяче масло, яке призначене для протирання складок і крем під підгузник. Дуже хороша фірма, яка випускає таку косметику для дітей – Bubchen. Для підмивання малюка купіть пінку Johnson’s Baby.

У деяких пологових будинках лікарі наполягатимуть на штучному догодовуванні малюка з пляшки з сосочків. Якщо таке станеться з вами, обов’язково проконсультуйтеся з вашим лікарем або педіатром, чи можна таке практикувати. Так як у перші дні життя штучні суміші підвищують ризик розвитку дисбактеріозу. Також, необроблені сосочки можуть занести інфекцію в ще неукріплений імунітет малюка. Також, якщо ваша дитина занадто рано знайомиться з соскою, у нього виробляється неправильна техніка смоктання молока, тому він дуже рано починає відмовлятися від грудей. Тому краще на таке не погоджуватися, і у вас є ваше приватне право відмовитися.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.