Рак-дитина — Лінда Гудман

Рак-дитина — Лінда Гудман
Рак-дитина — Лінда Гудман
Ні, ви тільки подумайте! Який сьогодні день дивний. А вчора все йшло, як звичайно.

Запам’ятайте сказане раз і назавжди, щоб потім не дивуватися: настрій вашого немовляти Рака мінятиметься частіше, ніж ви будете міняти йому пелюшки (у переносному розумінні, звичайно).

У дитини-Рака з дитинства проявляється дивовижна зорова, смакова, слухова і інша пам’ять. Ставши дорослим, він розповість, чим його годували, які у нього були іграшки і які звуки він чув в дитячій.

Спостерігати за дитиною-Раком надзвичайно забавно: за одну хвилину на його обличчі змінюються десятки виразів.

Для малюка-Рака більше, ніж для інших дітей, важлива емоційна атмосфера вдома. Якщо він відчує недостатню підтримку і любов близьких, він може замкнутися в собі і закомплексувати.

Діти-Раки зазвичай спокійні, врівноважені, люблять довго грати самі з собою. Завдяки багатій уяві їм ніколи не буває нудно. Часто дитина-Рак замість реальних друзів має друзів вигаданих, створених його уявою за власним образом і подобою. Він настільки захоплюється подібною грою, що розповідатиме батькам, що робили його «друзі», про що думали і навіть запросить їх за свій стіл, а ви повинні робити вигляд, що кладете їжу і наливаєте чай не тільки йому самому, але і його друзям . Взявши участь у подібній грі, ви завоюєте довіру своєї дитини-Рака.

Діти-Раки полохливі і великі плаксії. Але плач їх нерідко викликаний не капризом, а переляком, боязню. Тому не слід їх за це карати, а краще приголубити і пояснити, що все це зовсім не так страшно, як їм здається.

Емоційність маленьких Раків пояснюється їх незвичайно витонченою, артистичною натурою. Якщо ви з розумінням поставитеся до подібного прояву емоцій, то допоможете розвинутися і зміцнитися творчим здібностям дитини. Інакше зайва емоційність переросте в жалість до себе, ниття і похмурість, а страхи обернуться злістю, підозрілістю і жорстокістю.

Але, приділяючи Дітям-Ракам підвищену увагу, не перегинайте палицю. Дуже велика опіка може призвести до того, що, ставши дорослим. Рак буде несамостійним, слабохарактерним і беззахисним. Ось чому, виховуючи Рака, як, втім, і будь-якого іншу дитини, слід дотримуватися золотої середини, ласка і строгість повинні рівномірно чергуватися, правда, ласки може бути і більше, але не набагато.

У школі діти-Раки виявляють особливий інтерес до історії, відмінно пам’ятають усі дати і події; таке враження, ніби вони самі були очевидцями битви при Ватерлоо або відкриття Америки Колумбом. Багато хто з них згодом стають акторами, фотохудожниками, музикантами і представниками інших творчих професій.

Будучи надзвичайно вразливими, діти-Раки часто фантазують. Причому не завжди вгадаєш, де закінчується правда і починається вигадка. Розповідаючи про повсякденні події, вони так прикрашають їх, що інші діти часто обзивають їх брехунами. Але це не брехня, а лише інше, ніж у звичайних людей, бачення світу.

Діти-Раки з раннього віку виявляють цікавість до грошей, причому інтерес не споживчий, при якому діти випрошують гроші у батьків. Раки прагнуть самі заробити на кишенькові витрати і навіть заводять власний рахунок у банку. Причому хлопчиків привертає мир бізнесу, а дівчатка більше цікавляться кулінарією і домашніми справами. Обидві ці якості вельми похвальні.

Діти-Раки дуже дбайливо ставляться до родичів, шанують сімейні традиції, небайдужі до фінансового положення сім’ї. Раки люблять книги про героїв і видатних людей, в уяві часто ставлячи себе на їх місце. Раки люблять тварин і із задоволенням за ними доглядають. Виняток становлять лише ті діти, кому в дитинстві самим бракувало любові і тепла. Але за це треба винити не дітей, а тих, хто їх виховував.

Ставши дорослими, діти-Раки не забувають рідну домівку. Мабуть, вони самі уважні з усіх дітей. При найменшій можливості, навіть якщо вони живуть на іншому краю світу, вони із задоволенням відвідують країну свого дитинства.

Джерело: Рак-дитина — Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.