Пологи в Ізраїлі

Пологи в Ізраїлі
Пологи в Ізраїлі
Багато майбутніх мам, почитавши розповіді про пологи на тематичних блогах і форумах, замість очікування чудесного моменту появи малюка на світ, починають відчувати страх перед пологами. І правда, викликає неприємні почуття знання того, що багато акушерів наших пологових будинків деколи байдуже ставляться до породіль, і саме через це часто виникають проблеми з дитиною. Плюс нерідке явище – антисанітарія, відсутність всього необхідного для перших днів життя немовляти, і багато інших чинників призводять думки жінок до того, що народжувати краще за кордоном.

Чому Ізраїль?

Медицина Ізраїлю вважається однією з найкращих в світі, саме туди їдуть зневірені люди, коли наші фахівці не в силах що-небудь зробити. А до здоров’я жінок, веденню пологів, допомоги в пологах і доглядом за новонародженими в цій країні приділяється особлива увага.

Якщо їхати в Ізраїль тільки на процес пологів, то фахівець в будь-якому випадку проведе всебічне обстеження пацієнтки і призначить індивідуальну дієту. Так само буде організовано проживання в готелі поблизу пологового будинку, і з початком пологової діяльності майбутню маму відправлять прямо в пологову палату.

Плюси пологів в Ізраїлі

Плюси пологів в Ізраїлі
Плюси пологів в Ізраїлі
Крім новітнього спеціалізованого обладнання, досвідчених лікарів, доброзичливого і привітного персоналу, пологи в Ізраїлі будуть проходити з іншими істотними плюсами.

    1. Повний моніторинг стану породіллі протягом періоду від переймів до пологів.
    2. При сильних больових відчуттях під час перейм ставиться епідуральна анестезія, причому використання найсучасніших препаратів гарантує відсутність шкоди як для мами, так і для малюка.
    3. Всі маніпуляції зі стимулювання, знеболювання та інших сторонніх втручань у природний процес пологів робляться тільки з письмової згоди пацієнтки.
    4. Після пологів у жінки є можливість відпочити, так як новонароджений знаходиться в окремій палаті, і доглядають за ним дбайливі медсестри.
    5. Персональні, повністю облаштовані, родові та післяпологові палати, де є все необхідне щоб успішно народити, і повністю відновитися після пологів.

Мінуси пологів в Ізраїлі

Якби в Ізраїлі була безкоштовна медицина, то всі б народжували там. Але далеко не кожному буде по кишені відстебнути від сімейного бюджету більше 5000 $, а якщо пологи проходять з ускладненнями, або доводиться робити кесарів розтин, то і всі 9000 $. І це не враховуючи проживання в країні до пологів, переліт і харчування.

Ще один істотний недолік – доведеться летіти на літаку на досить великому терміні вагітності, та й втома після тривалої подорожі, зміна часового поясу, клімату, режиму дня, і просто незнайома обстановка, можуть негативно позначитися на майбутніх пологах.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.