Підготовка будинку до появи малюка

Підготовка будинку до появи малюка
Підготовка будинку до появи малюка
Як підготувати будинок до появи новонародженого? Існує чимало забобонів, що до появи на світ малюка, покупка приданого може накликати біду. Проте ж реальність така, що після його народження молода мама не зможе ні походити по магазинах, ні вибрати меблі, одяг або тим більше затіяти ремонт. Майбутній мамі буде набагато спокійніше якщо все необхідне буде куплено за пару місяців до заповітної дати. Тому готувати квартиру для появи малюка треба готувати заздалегідь!

Якою має бути дитяча кімната?

Дитяча повинна бути обставлена так, щоб насамперед було зручно мамі і безпечно для дитини. Приміщення повинно бути світлим і добре провітрюваним, однак не варто ставити ліжечко на шляху протягу. Оптимальна температура в кімнаті дитини – 22 градуси. Кімнату бажано провітрювати декілька разів на день і в міру необхідності робити вологе прибирання.

Покупка меблів

Ліжечка в наш час бувають самі різні: з поздовжнім коченням, з поперечним коченням, ліжечка-трансформери, ліжечка з ящиками або ліжечка на коліщатках та інші варіанти зі своїми плюсами і мінусами. Не варто забувати і про те, що за покупкою ліжечка найчастіше слідує покупка матраца і м’яких стінок.

Подушка ж маляті як мінімум до року не потрібна.

Також вам буде потрібно місце для зберігання дитячого одягу, пелюшок, іграшок підгузників. Можливо доведеться придбати кілька шафок. Наявність пеленального столика бажана, але через відсутність місця в квартирі без нього спокійно можна обійтися.

Купівля коляски

Прогулянки з дитиною на свіжому повітрі вкрай важливі. Гуляти з дитиною доведеться багато і часто тому коляску потрібно вибирати ретельно, враховуючи ті екологічні та кліматичні умови, в яких знаходитиметься дитина.

Підготовка кімнати

Напередодні пологів вагітній жінці стає дуже складно займатися побутовими справами, а новонародженому в будинку дуже потрібна чистота. Тому відповідальність за наведення порядку в будинку лягає на плечі рідних і близьких. Обов’язково потрібно провести вологе прибирання, витерти весь пил і намагатися підтримувати чистоту в кімнаті. Так як до появи малюка залишається зовсім небагато часу – краще перепрати всі дитячі речі спеціальним порошком і розкласти їх по своїх місцях. Також необхідно подумати про покупку зволожувача, особливо якщо дитина народжується в холодну пору року. Сухе повітря може сприяти надмірній втраті вологи в організмі і пересушувати слизові оболонки перешкоджаючи вільному диханню.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.