Новонароджений і тварини в будинку – що, як, коли

Новонароджений і тварини в будинку - що, як, коли
Новонароджений і тварини в будинку – що, як, коли
Учені, що проводили багаторічні спостереження за здоров’ям маленьких дітей, відзначають одну цікаву особливість. Малюки з сільської місцевості, які живуть в тісному контакті з тваринами, набагато рідше схильні до різних алергічних захворювань. З цих досліджень напрошується висновок – спілкування з домашніми тваринами приносить користь здоров’ю дитини, дітям старшого віку догляд за домашнім вихованцем дозволяє розвивати такі прекрасні людські якості як відповідальність, дбайливість, доброту. Якщо у вашому будинку незабаром має з’явитися новонароджений, це не означає, що настав час розставання з коханою кішкою, собакою чи папугою. Потрібно просто вжити необхідних заходів, щоб спільне перебування на одній території новонародженого і домашнього вихованця було корисним, приємним, приносило позитивні емоції.

Перше, що потрібно зробити – відвезти тварину до ветеринара, щоб здати аналізи, переконатися в його здоров’ї, поставити необхідні щеплення. З метою профілактики слід придбати для тварини глистогінний препарат і пролікувати свого вихованця. Якщо у вашому будинку живе кішка, будьте особливо обережні, оскільки саме ці тварини – носії та розповсюджувачі токсоплазмозу, заразного захворювання, що вражає людський плід. Вагітній жінці на ранніх термінах і її домашній тварині слід обов’язково здати аналізи на токсоплазмоз. Прибирати туалет у кішки необхідно, дотримуючи всі запобіжні заходи: надівши марлеву пов’язку, гумові рукавички. Якщо існує така можливість – вагітній жінці слід покласти обов’язки з прибирання котячого туалету на іншого члена сім’ї.

Кожна тварина має свій характер, але якщо ви правильно її виховували – вона завжди буде лояльно, без агресії, ставитися до людей, які живуть у вашому домі. Щоб кішка або собака зустріли новонародженого доброзичливо, передайте з пологового будинку пелюшку малюка, нехай ваші рідні познайомлять домашнього вихованця з запахом нового члена сім’ї. Після виписки з пологового будинку вам слід особливо ретельно проводити щоденне вологе прибирання з дезинфікуючими засобами, мити руки, після того, як ви погладили домашнього вихованця.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.