Козеріг-дитина — Лінда Гудман

Козеріг-дитина — Лінда Гудман
Козеріг-дитина — Лінда Гудман
Ну, чому я не складаюся, як підзорна труба! Якби я тільки знала, з чого почати, я б, напевно, зуміла.

Погладьте її по голівці! Побачите, як вона зрадіє.
… Трохи дружньої участі … і папільйотки у волосся … і вона стане абсолютно невпізнанною.

На думку деяких людей, всі новонароджені немовлята своїми зморщеними личками і тільцями нагадують старичків і стареньких. Але якщо це твердження і справедливо, то лише в застосуванні до Козерогів. В дитинстві вони схожі на маленьких старичків, зате в зрілі роки виглядають куди молодше своїх однолітків.

Навіть в дитинці-Козерозі відчувається незвичайна зрілість і дорослість. Так, якщо ви починаєте з ним сюсюкати і нести ту дурницю, з якою зазвичай розмовляють з малюками, він обдарує вас таким поглядом, що ви відчуєте себе безглуздо і тут же припините недоречний лепет.

У дітей-Козерогів сильна воля, і вони твердо знають, чого хочуть. Але на відміну від інших немовлят вони не стануть виявляти свої бажання криками або іншими проявами упертості. Якщо їм щось не подобається, вони спокійно подивляться вам в очі, і ви зрозумієте, що були неправі. Причому відчуєте себе, немов провинившийся школяр перед учителем.

Свої бажання діти-Козероги виражають дуже виразно і відвернути їх від задуманого неможливо. Правда, якщо задумане не надто для них важливо, вони можуть спокійно відступити у відповідь на ваше тверде «ні». Але якщо їм щось дуже потрібно, вони все одно доб’ються свого рано чи пізно.

Дитина-Козерог з раннього віку відрізняється дисциплінованістю. Його іграшки лежать у визначеному місці, і він протестуватиме, якщо ви посмієте порушити встановлений ним порядок. І хлопчики і дівчатка Козероги досить слухняні і рідко «ходять на голові».

Козероги-діти дуже прив’язані до будинку і сім’ї. Дитина-Козерог вважає за краще гуляти з батьками, а якщо вони зайняті, посидить удома, але не побіжить у двір грати зі своїми однолітками.

У нього рідко буває багато приятелів, зате неодмінно є близький друг, якому він довіряє всі свої секрети і таємниці.

Навчання в школі і інституті не представляє труднощів для Козерогів завдяки завзятості, посидючості, відповідальності і працьовитості. Проблемою може бути тільки зайва повільність.

З усіх ігор діти-Козероги воліють грати у дорослих: маму і тата, лікаря — пацієнта, вчителя — учня, продавця — покупця і т. д. Козероги також люблять малювати і слухати музику, але найбільше вони люблять займатися тим, що має якийсь практичний сенс, наприклад майструвати.

Діти-Козероги слухняні, надійні, наполегливі, але занадто боязкі, невпевнені в собі і некомунікабельні. У зв’язку з цим в перехідному віці і особливо в період першої закоханості виникає чимало проблем. У таких випадках дітям слід допомогти подолати страх, боязкість і невпевненість.

В цілому ж діти-Козероги за вдачею дуже приємні. Вони поважні, не лізуть в чужі справи, обожнюють будинок і всіх, хто в ньому знаходиться, в першу чергу вас. Такими вони залишаться на все життя, і ви в повну міру відчуєте на собі їх любов і турботу, коли постарієте. Вони оточать вас такою ж увагою і ласкою, якою ви оточували їх колись у далекому дитинстві.

Джерело: Козеріг-дитина — Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.