Прянички для діток на замовення
На замовлення прянички для ваших діток

Чи можна використовувати Валокордин під час вагітності?

Чи можна використовувати Валокордин під час вагітності?
Чи можна використовувати Валокордин під час вагітності?
Валокордин – комбінований препарат, який використовують при болях в серці, частіше виникають на тлі емоційних переживань. Під час вагітності гормональні зміни в організмі жінки призводять до підвищення тривожності, емоційної нестійкості, депресії. Тому у вагітних часто виникають питання з приводу можливості використання Валокордину під час вагітності.

Фармакологічні властивості

Основні діючі компоненти Валокордину – фенобарбітал і ефір бромізовалеріанової кислоти.

  • Наявність у препараті фенобарбіталу робить його небезпечним для плода, тому під час вагітності рекомендується уникати прийому крапель Валокордину. Фенобарбітал є сильно діючою речовиною, яка використовується в складі протисудомних препаратів і має виражений седативний ефект. Фенобарбітал вільно проникає через плацентарний бар’єр і, потрапляючи в кров плода, пригнічує дію нервовової системи майбутньої дитини. Також цей компонент негативно впливає на органи кровотворення, порушуючи утворення повноцінних еритроцитів.
  • Ефір бромізовалеріанової кислоти справляє снодійний, седативний і спазмолітичний ефект.
  • Олія м’яти, що входить до складу Валокордину, може стати причиною підвищення рівня естрогену і початку передчасної пологової діяльності.

Показання для застосування

У результаті негативного впливу на плід компонентів Валокордину цей препарат нерекомендується використовувати під час вагітності, а також у лактаційний період через можливість потрапляння сильно діючих речовин в організм дитини з грудним молоком.

Аналоги

  Корвалол;
  • Барбовал;
  • Корвалдин;
  • Корвалтаб.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.